Czesne
Czesne na studia stacjonarne wynosi:
Przy płatności miesięcznej: 360 zł
Przy płatności semestralnej: 1 950 zł
Przy płatności rocznej: 3 900 zł
Czesne na studia niestacjonarne wynosi:
Przy płatności miesięcznej: 375 zł
Przy płatności semestralnej: 2 050 zł
Przy płatności rocznej: 4 100 zł
Specjalności
Wybierz jedną z nowoczesnych, odpowiadających rynkowi pracy specjalności:
-
Bezpieczeństwo transportu z elementami rzeczoznawstwa technicznego +Specjalność Bezpieczeństwo transportu z elementami rzeczoznawstwa technicznego jest skierowana do osób mających aspiracje w kierunku podjęcia pracy w charakterze biegłego sądowego lub rzeczoznawcy technicznego z obszaru transportu i ruchu drogowego. Tematyka i zakres prowadzonych zajęć dydaktycznych skupia się na zagadnieniach związanych z oceną stanu technicznego środków transportu, w szczególności pojazdów, analizie i rekonstrukcji przebiegu wypadków komunikacyjnych, aspektów związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Przyszli absolwenci mają możliwość zapoznania się z podstawami teoretycznymi powyższych zagadnień a także nabywają umiejętności praktycznych uczestnicząc w zajęciach laboratoryjnych, ćwiczeniach audytoryjnych i terenowych oraz w ramach praktyk zawodowych. Specjalność BTERT jest okazją do zdobycia poszukiwanych na rynku pracy umiejętności i wiedzy a także szansą na zdobycie atrakcyjnego zawodu w obszarze ciągle rozwijającego się rynku transportu drogowego.
-
Transport - spedycja - logistyka +Jako absolwent zostaniesz przygotowany nie tylko do pracy w nowoczesnej firmie transportowej ale również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w transporcie drogowym. W programie będą uwzględnione aspekty prowadzenia działalności w sferze transportu, spedycji i logistyki także na polu międzynarodowym.
-
Systemy bezzałogowe +Specjalność Systemy bezzałogowe jest skierowana do osób chcących w przyszłości znaleźć zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającej się obecnie branży systemów bezzałogowych, tzw. dronów oraz mających aspiracje w kierunku podjęcia pracy w charakterze pilota drona. Obecnie drony znajdują zastosowanie w coraz większej ilości instytucji związanych z przemysłem filmowym, geodezją, kartografią, ochroną porządku publicznego, bezpieczeństwem, pożarnictwem, leśnictwem, wojskowością itp.
Kadra
-
Kadra na kierunku Transport to wykwalifikowani dydaktycy-praktycy +
- dr Jan Laskowski - prodziekan kierunku
- dr hab. inż. Jarosław Pytka
- prof. Stanisław Grzegórski
- dr Ernest Gnapowski
- dr Jacek Poleszak
- dr Konrad Pylak
- dr Krzysztof Markowski
- mgr inż. Gracjana Woźniak
- mgr Piotr Zawrotniak
- mgr Marcin Wrona