fbpx
Praktycy przyszłości

Studia Podyplomowe

REKRUTACJA TRWA >

SPRAWDŹ JAK UCZYMY

PRÓBKA STUDIOWANIA – to możliwość połączenia się online na wykłady na około 30 – 45 minut, na wybranym kierunku studiów podyplomowych w WSPA. To unikalna okazja, aby przetestować swoje zainteresowania i dowiedzieć się, czy wybrana dziedzina studiów odpowiada Twoim oczekiwaniom. 

Aby skorzystać z próbki Studiów Podyplomowych, wystarczy skontaktować się z nami pod adresem email spd@wspa.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: (81) 45-29-474. Nasz zespół chętnie udzieli ci wszelkich informacji, które pomogą ci podjąć decyzję. 

 

Studia podyplomowe zawsze były wizytówką WYSPY. Od 25 lat, od dnia powstania Szkoły, jesteśmy niezmiennie przekonani, że równolegle do edukacji akademickiej musimy rozwijać kompetencje osób pragnących zdobywać nową wiedzę i rozwijać umiejętności w formie studiów podyplomowych. Chcemy być Uczelnią praktyków działającą na rzecz praktyków. Uruchomiliśmy dziesiątki nowoczesnych studiów, te najbardziej potrzebne i popularne miały wiele edycji. Naszą dumą są wspaniali Absolwenci, odgrywający istotną role w świecie biznesu, zarządzania, polityki, mediów czy społeczeństwa obywatelskiego.

 

 

 

Administrowanie sieciami komputerowymi

Promocje na studia podyplomowe

Promocja na początek rekrutacji

Promocja polega na obniżeniu czesnego o 15% na wszystkie kierunki studiów podyplomowych. 

Zniżka dotyczy kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani na studia podyplomowe w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025 w dniach 10 czerwca 2024 r. – 21 czerwca 2024 r. oraz złożą komplet oryginałów dokumentów najpóźniej do dnia 28 czerwca 2024 r.

Zniżka dotyczy rekrutacji na wszystkie kierunki studiów podyplomowych znajdujących się aktualnie w ofercie.

Promocja łączy się z ofertą promocyjną dla Absolwentów WSPA Lublin obowiązującą w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2024/2025.

10 % zniżki za polecenie

10 % zniżki na cały tok Studiów Podyplomowych za każdą poleconą osobę

 • promocja ma charakter stały
 • zniżka zostanie uznana pod warunkiem, że dany kierunek zostanie otworzony
 • polecone osoby muszą złożyć dokumenty zgłoszeniowe na ten sam kierunek, na który złożyła osoba polecająca
 • oferta 10 % zniżki za polecenie nie łączy się z innymi promocjami: „Absolwenci WSPA studiują z 10 % zniżką”, „Dodatkowe 5 %”, „Studia Podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji” oraz  w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w WSPA w Lublinie.

*Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 14 lutego 2024 r.

Dodatkowe 5%

Promocja „Dodatkowe 5%” dotyczy kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani na studia podyplomowe w semestrze zimowym/letnim roku akademickiego 2023/2024 oraz uregulują czesne z góry za rok zgodnie z ustalonym harmonogramem. Promocja polega na obniżeniu czesnego o 5% na I i II semestrze studiów.

Promocja „Dodatkowe 5%”:

 • łączy się z promocją „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”;
 • nie łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024.

Czesne z uwzględnieniem promocji „Dodatkowe 5%”: 5%

Czesne z uwzględnieniem promocji „Dodatkowe 5%” oraz „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”:
10% + 5%

Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką

Promocja „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką” dotyczy Absolwentów WSPA tzn. absolwentów studiów wyższych, studiów podyplomowych, którzy złożą wymagane w procesie rekrutacyjnym dokumenty i zostaną zakwalifikowani na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024. Promocja polega na obniżeniu czesnego na I roku studiów o 10%.

Promocja „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”:

 • łączy się z promocją „Dodatkowe 5%”;
 • nie łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024.

Czesne z uwzględnieniem promocji „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”: 10%

Czesne z uwzględnieniem promocji „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką” oraz „Dodatkowe 5%”:
10% + 5%

Absolwenci WSPA bez wpisowego!

Promocja dla kandydatów na studia wyższe prowadzone w języku polskim polega na zwolnieniu z opłaty wpisowej Absolwentów studiów wyższych i podyplomowych WSPA

 1. Zwolnienie z opłaty wpisowej obowiązuje od 01 października 2023 r. do odwołania i dotyczy kandydatów, którzy w tym terminie złożą dokumenty i zostaną zakwalifikowani na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024.

Zwolnienie z opłaty wpisowej łączy się z innymi ofertami promocyjnymi w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024.

Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji

Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji” dotyczy instytucji, które zgłoszą swoich pracowników na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024 i złożą pisemne oświadczenie o dofinansowaniu studiów. Promocja polega na obniżeniu czesnego o:

 • 5% przy zgłoszeniu 1 pracownika
 • 10% przy zgłoszeniu 2-3 pracowników
 • 15% przy zgłoszeniu 4 i więcej pracowników

Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji” nie łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024.

 

 

Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji stowarzyszonych w Lubelskim Klubie Biznesu

Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji stowarzyszonych w Lubelskim Klubie Biznesu” dotyczy instytucji, które zgłoszą swoich pracowników na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024 i złożą pisemne oświadczenie o dofinansowaniu studiów. Promocja polega na obniżeniu czesnego o:

 • 10% przy zgłoszeniu 1 pracownika
 • 15% przy zgłoszeniu 2-3 pracowników
 • 20% przy zgłoszeniu 4 i więcej pracowników

Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji stowarzyszonych w Lubelskim Klubie Biznesu” łączy się ze zniżką „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką” w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, w roku akademickim 2023/2024.

Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji stowarzyszonych w Lubelskim Klubie Biznesu” nie łączy się ze zniżką „Dodatkowe 5%” w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, w roku akademickim 2023/2024.

KONTAKT

Rekrutacja na semestr letni 2023/2024

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń
tel. 81 45-29-474, pn-pt: w godz. 7:30-15:30, wybrane soboty: w godz. 8:00-14:00; spd@wspa.pl

Centrum Rekrutacji i Obsługi Kandydata
tel. 81 45-29-473, pn-pt: w godz. 7:30-15:30, rekrutacja@wspa.pl

Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się bez egzaminów wstępnych.
Wypełnij kwestionariusz osobowy przy pomocy systemu rekrutacji internetowej WSPA
Złóż dokumenty rekrutacyjne osobiście w Dziale Rekrutacji lub wyślij pocztą tradycyjną

Skip to content