fbpx
Przy pomocy metod i technik na odległość

Studia online

Zarządzaj pracą własną

Łatwo połączysz pracę ze studiami. Dostęp do materiałów na platformie jest całodobowy. Jednak nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Efektywnie zarządzaj swoim czasem, aby uzyskać najlepsze wyniki w nauce zdalnej.

Szeroki wybór kierunków

Wybierz kierunek spośród 11 dostępnych na studiach wyższych i 30 na studiach podyplomowych, które możesz studiować w trybie online.

Technologia Kreatywności

To coś więcej niż idea. Wraz z rozwojem swojej podmiotowości gwarantujemy tę samą jakość studiowania, co stacjonarnie. Poniżej znajdziesz odnośnik po więcej informacji.

Czym jest "Technologia Kreatywności"?

Oszczędzaj czas

Dojazdy do uczelni często zajmują dużo czasu. Wykorzystaj go na coś, co lubisz, bo gdy studiujesz online, możesz być w dowolnym miejscu. Pod warunkiem, że masz dostęp do internetu.

Czyli co to znaczy "przy pomocy metod i technik na odległość"

Jak wyglądają studia online w praktyce?

Na studiach online zajęcia prowadzone są w terminach przewidzianych planem. W semestrze są obowiązkowe 3-4 zjazdy (w zależności od kierunku) – są to praktyczne zajęcia dydaktyczne odbywające się w siedzibie uczelni. Ilość zajęć, które muszą odbyć się na terenie uczelni, wynika z obowiązujących przepisów prawnych. Formuła on-line dotyczy wykładów do odtworzenia w dogodnym czasie.

  • Studia niestacjonarne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (online) to propozycja dla osób, które są zainteresowane podjęciem nauki przez Internet.
  • Studia online przewidziane są dla osób, które nie mają czasu na regularne zjazdy.
  • Mimo że studia online są wygodnym rozwiązaniem, wymagają od studenta samodyscypliny.
  • Wiedza przekazywana jest przy pomocy platformy e-learningowej - systematycznie zapoznajesz się z materiałami, które udostępniane są przez wykładowców lub prowadzących zajęcia.
  • Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów jest identyczny, jak po ukończeniu studiów niestacjonarnych.

Opinia absolwenta kierunku informatyka o uczelni

Michał Ajziuk ukończył informatykę na WSPA w 2020 roku. Jego historia sukcesu zabarwiona jest ciężką pracą własną, pozytywnym nastawieniem oraz humorem. Jak sam wspomina Michał: „Osoby, które mają plan na siebie i wiedzą, że muszą zrobić studia (…) powinny pójść na uczelnię prywatną, bo ta daje im to, że będą mogli tak naprawdę dostosować większość rzeczy pod siebie.”

Skip to content