fbpx

Office 365

Office 365

Pakiet programów MS Office w wersji on-line dostępny bezpłatnie dla Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, dzięki współpracy z firmą Microsoft zapewnia wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych, pakiet MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, One Note) w wersji online.

Zacznij korzystać z pakietu Office w 3 krokach:
 1. Przejdź do portalu Office 365
 2. Zaloguj się za pomocą swojego uczelnianego adresu e-mail (np. Adam Kowalski – a.kowalski@wspa.edu.pl, hasło – Wspa1!cztery pierwszy znaki z prywatnego adresu e-mail.
 3. Korzystaj z pakietu Office365 w wersji on-line

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi funkcjonowania pakietu Office 365 pragniemy poinformować, iż każdy student otrzymał uczelniany adres e-mail, generowany na podstawie imienia i nazwiska np. Adam Kowalski – a.kowalski@wspa.edu.pl

Wykładowcy natomiast mogą zalogować się za pomocą starych adresów e-mail. Natomiast hasłem niezbędnym do pierwszego logowania jest tylko WspaPESEL.

W ramach Office 365 zyskujesz:
 • Pakiet programów MS Office w wersji on-line
  Zyskaj pakiet MS Office ( Outlook, Word, Excel, PowerPoint, One Note) w wersji online dla wszystkich studentów.
 • Profesjonalna poczta dla każdego studenta
  Profesjonalną skrzynka pocztowa o pojemności 50 GB.
 • Doskonała współpraca między studentami a wykładowcami
  Usługa SharePoint umożliwia uczniom oraz nauczycielom możliwość tworzenia witryn, na których mogą być zamieszczane dokumenty, prezentacje, i inne materiały z dostępem dla określonej grupy użytkowników. 
 • Przestrzeń w chmurze
  Zyskaj aż 5 TB przestrzeni dyskowej w chmurze dla każdego użytkownika! Usługa OneDrive pozwala dzielić się dokumentami z wszystkim użytkownikom wewnątrz szkoły jak i poza nią, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad tym, kto te dokumenty może widzieć lub edytować.
 • Łatwa komunikacja
  Dzięki aplikacji Microsoft Teams możesz w łatwy sposób komunikować się z uczniami i wykładowcami. To również doskonałe narzędzie do prowadzenia zajęć w trybie zdalnym! Udostępniaj pliki oraz współpracuj na nich ze wszystkimi studentami. Aplikacja umożliwia także tworzenie zajęć dla studentów poprzez zintegrowane aplikacje dostępne w ramach pakietu Office.
Studenci, którzy są w trakcie pisania  prac dyplomowych mają zapewniony pakiet Office 365 PRO.

Ciesz się pełnią możliwości jakie daje Ci najnowszy pakiet Office i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami z innymi studentami!

Jeżeli jeszcze komuś nie działa to prosimy pisać na:

it@wspa.pl lub dzwonić do działu IT pod +81 452 94 14

Skip to content