Możliwość dofinansowania studiów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Więcej informacji tutaj.
Celem studiów podyplomowych Rachunkowość i finanse jest kształcenie profesjonalistów z zakresu zasad ewidencji zdarzeń gospodarczych, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz treści i sposobu sporządzania poszczególnych elementów sprawozdania finansowego.
W ramach studiów słuchacze zdobędą specjalistyczną oraz praktyczną wiedzę, znajomość empirycznych przykładów oraz umiejętności w dziedzinie finansów i rachunkowości, w tym rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej w funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych.
Studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i finanse pozwolą słuchaczom zapoznać się z poszczególnymi elementami rachunkowości stosowanej w praktyce, jak również funkcjonowania spółek kapitałowych prawa handlowego. Podejmowanie w ramach zajęć tematy pozwolą usystematyzować wiedzę uczestników mi.in w zakresie rachunkowości, finansów spółek, analizy finansowej, podatków, planowania finansowego, czy sprawozdawczości. Dzięki zajęciom prowadzonym w sposób oryginalny i dostosowany do indywidualnych predyspozycji grupy, absolwenci będą przygotowani do pracy w różnych instytucjach finansowych, a także na stanowiskach kierowniczych, w tym jako członkowie zarządów czy dyrektorów finansowych. Pozyskana wiedza i umiejętności staną się bezcennie również przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i jej ewidencjonowaniu.
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z ich rozwiązań korzysta kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce. Tworzą i rozwijają oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem (ERP). Są także producentem programów i aplikacji, w tym chmurowych, przeznaczonych do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, zarządzania produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych.
*Blended learning – forma mieszana edukacji na odległość, łącząca zajęcia tradycyjne (2-3 zjazdy w semestrze w siedzibie Uczelni WSPA) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie za pośrednictwem Platformy www.puw.wspa.pl
Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się bez egzaminów wstępnych.
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji zamieszczone są tutaj.
Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Rachunkowość i finanse jest aktywny udział w zajęciach, wykazanie się właściwym poziomem wiedzy i uzyskanie wymaganych zaliczeń i egzaminów przewidzianych w programie studiów.
Absolwenci otrzymują przewidziane ustawą świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
WSPA zastrzega sobie prawo do niewielkich zmian w programie.
Uruchomienie kierunku jest uzależnione od liczby zgłoszeń.
Szczegółowy harmonogram studiów zostanie przygotowany po zakończeniu procesu rekrutacji.
Łączna liczba: 160 godz.
Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się bez egzaminów wstępnych.
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji zamieszczone są tutaj.
Opłata wpisowa: 200 zł
(Absolwenci WSPA zwolnieni są z opłaty wpisowej)
Płatność miesięczna (10 rat): 375 zł
Opłata semestralna: 1 700 zł
Opłata roczna: 3 400 zł
Promocja „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką” dotyczy Absolwentów WSPA tzn. absolwentów studiów wyższych, studiów podyplomowych, którzy złożą wymagane w procesie rekrutacyjnym dokumenty i zostaną zakwalifikowani na studia podyplomowe w roku akademickim 2022/2023. Promocja polega na obniżeniu czesnego na I roku studiów o 10%.
Promocja „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”:
Czesne z uwzględnieniem promocji „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”: 10%
Czesne z uwzględnieniem promocji „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką” oraz „Dodatkowe 5%”:
10% + 5%
Promocja „Dodatkowe 5%” dotyczy kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani na studia podyplomowe w semestrze zimowym/letnim roku akademickiego 2022/2023 oraz uregulują czesne z góry za rok zgodnie z ustalonym harmonogramem. Promocja polega na obniżeniu czesnego o 5% na I i II semestrze studiów.
Promocja „Dodatkowe 5%”:
Czesne z uwzględnieniem promocji „Dodatkowe 5%”: 5%
Czesne z uwzględnieniem promocji „Dodatkowe 5%” oraz „Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką”:
10% + 5%
Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji” dotyczy instytucji, które zgłoszą swoich pracowników na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2022/2023 i złożą pisemne oświadczenie o dofinansowaniu studiów. Promocja polega na obniżeniu czesnego o:
Promocja „Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji” nie łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2022/2023.
Promocja dla kandydatów na studia wyższe prowadzone w języku polskim polega na zwolnieniu z opłaty wpisowej Absolwentów studiów wyższych i podyplomowych WSPA
Zwolnienie z opłaty wpisowej łączy się z innymi ofertami promocyjnymi w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2022/2023.