Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim

Kierunki

Zarządzanie, specjalności:

  • Zarządzanie firmą 

Specjalność skierowana jest do osób, które chcą przygotować się do założenia i prowadzenia własnej firmy lub pełnienia funkcji menedżerskich w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych, handlowych, agencjach konsultingowych i innych organizacjach o charakterze krajowym lub międzynarodowym.

W trakcie studiów uzyskasz gruntowną wiedzę, kompetencje i umiejętności w zakresie zarządzania. Nauczysz się jak zaprojektować nowy biznes lub stworzyć model biznesowy, usprawniający działalność istniejącego przedsiębiorstwa. Poznasz strategie realizacji działań marketingowych, a także strategie budowania długotrwałych relacji z klientami i pracownikami. W trakcie licznych ćwiczeń i warsztatów nauczysz się m.in. jak efektywnie planować zasoby przedsiębiorstwa, zarządzać produkcją i finansami, a także skutecznie negocjować.

Przykładowe przedmioty: Projektowanie modelu biznesowego, Zarządzanie finansami, Negocjacje, Zarządzanie zespołami międzykulturowymi, Zarządzanie relacjami z klientami, E-biznes, Podstawy prawa.

  • Zarządzanie kapitałem ludzkim 

Specjalność skierowana jest do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą z ludźmi, w roli menedżerów organizacji, kierowników lub pracowników działów HR firm bądź instytucji wywodzących się z różnych branż, w tym także tych o międzynarodowym środowisku pracy.

W trakcie studiów uzyskasz gruntowną wiedzę, kompetencje i umiejętności w zakresie
Skutecznego rekrutowania i zarządzania zasobami ludzkimi oraz efektywnego wykorzystania tkwiącego w nich potencjału. Nauczysz się jak zbudować zespół oraz jak rozbudzić w pracownikach inicjatywę, kreatywność i zaangażowanie w realizację celów przedsiębiorstwa. Poznasz m.in. strategie personalne, różne formy i metody doskonalenia pracowników (zarówno klasyczne, jak i nowoczesne) oraz różne systemy oceny ich pracy. Nauczysz się także jak przekonać pracowników do zmiany organizacyjnej oraz jak negocjować i rozwiązywać konflikty pracownicze.

Przykładowe przedmioty: Strategie personalne, Klasyczne i nowoczesne formy rozwoju pracowników, Negocjacje zbiorowe i rozwiązywanie konfliktów pracowniczych, Dokumentacja kadrowa i płacowa, Wartościowanie pracy i systemy ocen.

Promocje na Studia Wyższe 

15% dla zdecydowanych

Promocja „15% dla zdecydowanych” trwa od 14 maja 2019 r. do 31 lipca 2019 r. i  dotyczy kandydatów, którzy w tym terminie złożą dokumenty i zostaną  zakwalifikowani na studia wyższe w roku akademickim 2019/2020.

Promocja polega na obniżeniu czesnego o 15% na I i II semestrze studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Promocja „15% dla zdecydowanych”  łączy się z promocjami „Poleć na WSPA”, „Dodatkowe 5%”. Promocja „15% dla zdecydowanych”  nie łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2019/2020.

Dodatkowe 5%

Promocja „Dodatkowe 5%” trwa od 14 maja 2019 r. do 30 września 2019 r. i dotyczy kandydatów, którzy w tym terminie zostaną  zakwalifikowani na studia oraz uregulują czesne z góry za rok studiów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Promocja polega na obniżeniu czesnego o 5% na I i II semestrze studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Promocja „ Dodatkowe 5%”  łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2019/2020.

Poleć na WSPA

Promocja „Poleć na WSPA” dotyczy studentów, których krewni lub znajomi rozpoczną studia wyższe lub podyplomowe w WSPA w roku akademickim 2019/2020.

Promocja polega na obniżeniu czesnego w o 10% w jednym semestrze nauki za każdą zgłoszoną osobę na studia wyższe WSPA.

Promocja „Poleć na WSPA” łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2019/2020.

Adres 

ul. 1-go Maja 23b
44–304 Wodzisław Śląski
pok. 110 

email: wodzislaw@wspa.pl  

tel.: 32 661 11 48
fax: 32 494 42 66

Zapraszamy od wtorku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
 

Dlaczego studia w Wydziale Zamiejscowym w Wodzisławiu Śląskim to najlepszy wybór?

  • znakomita, rodzinna atmosfera i bardzo dobry kontakt z wykładowcami
  • indywidualne podejście do studenta
  • profesjonalna kadra dydaktyków, którzy są praktykami i specjalistami w swoich dziedzinach
  • kompleksowe wyposażenie, uwzględniające potrzeby osób niepełnosprawnych
  • wysokie stypendia
  • dogodne położenie – 4 minuty drogi od zjazdu na autostradę A1