fbpx

Rewolucja biur rachunkowych – nowoczesna księgowość

nowoczesna księgowa
Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym przytoczymy rozmowę z reprezentantką CashDirector S.A.
Chcielibyście poznać bliżej kolejnego partnera technologicznego uczelni?

– Kim jest założyciel tej firmy?

„Twórcą projektu jest Rafał Strzelecki, który przez dekadę realizował  projekty w outsourcingu księgowości dla klientów międzynarodowych. Od kilku lat skutecznie wdraża on rozwiązania odpowiedzialne za automatyzację pracy biur księgowych i obsługę MSP (nowoczesna księgowość). Jesteśmy spółką technologiczną branży FINTECH, która rewolucjonizuje rynek biur rachunkowych w Polsce oraz konsekwentnie realizuje ekspansję globalną.”

– W jaki sposób nowoczesna księgowość jest zautomatyzowana?

„Towarzyszą nam zaawansowane algorytmy, wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji, a nasze rozwiązania posiadają autonomiczną kategoryzację semantyczną i silnik zarządzający złożonymi regułami, celem podejmowania zaawansowanych decyzji. Upraszczając – stworzyliśmy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes.”

– Gdzie taką technologię udało się zaimplementować do tej pory?

„Nasza technologia została wdrożona w Polsce m.in. przez mBank, Bank Pekao S.A, a za granicą przez Aion Bank czy MaBankPro. Jesteśmy twórcami m.in. takich aplikacji jak: mKsięgowość, eMikroksięgowość, Superksiegowa, CostKiller. Spółka z powodzeniem realizuje plan ekspansji międzynarodowej i jest obecna we Francji, Włoszech, Belgii i w Niemczech.”

[czytaj dalej]

Sprawdź!
Więcej informacji o pozostałych partnerach technologicznych ->
nowoczesna księgowość - cashdirector podziękowania
cashdirector - nowoczesna księgowość - statuetka

– Czy możemy poznać więcej szczegółów lub jakiś przykład zastosowania takiej technologii?

„We współpracy z mBankiem wdrożyliśmy platformę mOrganizer finansów, która odniosła sukces i cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Również we współpracy z mBankiem, tworzymy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), gdzie wspólnie z naszym partnerem strategicznym, współpracujemy już z ponad 2500 biur rachunkowych, z czego ponadto 1000 z nich przeszło pomyślnie proces naszej certyfikacji.   Pomysłodawcą projektu jest Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A., Anita Gołębiewska, która od ponad 10 lat popularyzuje nowoczesne technologie do obsługi księgowej oraz działa na rzecz podnoszenia rangi zawodu księgowego.”

– Czy są jakieś inne oddziały firmy poza lubelskimi?

„Nasze oddziały księgowe znajdują się w Warszawie, Toruniu, Puławach. Oba lubelskie oddziały są zarządzane i koordynowane przez Marzenę Wasiłek, Dyrektor Oddziału z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi projektami, w tym również o charakterze międzynarodowym. 

CashDirector to również właściciel marki Superksięgowa, która świadczy usługi księgowe dla przedsiębiorców różnych branż.

Do naszych zespołów zatrudniamy ludzi z pasją, kreatywnych, nastawionych na rozwój. Tworzymy miejsca pracy z dobrą atmosferą, która pozwala rozwijać ukryte talenty. Wiemy też, jak ważne jest docenianie codziennej pracy i wysiłków realizowanych na rzecz firmy.”

nowoczesna księgowa
nowoczesna księgowość - spotkanie firmowe

– Jaką misję wypełnia CashDirector S.A.?

„Główną misją naszych działań jest dbałość o rozwój pracowników, który jest kluczowy w budowaniu zaangażowanego zespołu. Nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników, proponując regularnie różnego rodzaju szkolenia merytoryczne oraz dotyczące podnoszenia kompetencji interpersonalnych. W tym zakresie współpracujemy z najwyższej klasy szkoleniowcami i ekspertami. W ostatnim czasie zakończyliśmy kolejną edycję Akademii Managera, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród liderów zespołów księgowych i już za chwilę planujemy kolejne tego typu realizacje.”

– W jaki sposób staracie się jeszcze tą misję wypełniać?

„Jesteśmy obecni na dużych wydarzeniach i szkoleniach – nie tylko w roli uczestników, ale również prelegentów i ekspertów. Naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z osobami z branży, co wbrew pozorom pozwala również nam na podnoszenie naszych kompetencji. Chętnie włączamy się również w akcje, których celem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Sądzimy, że jakość i efektywność wykonywanej pracy w dużym stopniu zależy od panującej atmosfery. Dlatego jesteśmy dla siebie uprzejmi i życzliwi, szanujemy się i stawiamy na współpracę i wzajemne pomaganie. Wspólnie tworzymy społeczność, która oprócz codziennych zawodowych obowiązków, lubi spędzać ze sobą również wolny czas. Celebrujemy mniejsze i większe wydarzenia i obchody.

Jeśli kultura naszej organizacji jest Ci bliska i chciałbyś zapoznać się z aktualnymi możliwościami podjęcia współpracy z CashDirector – zapraszamy do kontaktu: rekrutacja(at)superksiegowa.pl”

Zarejestruj się w systemie rekrutacji

Rekrutacja trwa

Skip to content