Studia po angielsku

Studia po angielsku

Przy tak dużej konkurencji na dzisiejszym rynku pracy dyplom ukończenia studiów, to w wielu branżach za mało. By zaspokoić potrzeby studentów pragnących zdobyć prestiżowe stanowisko lub myśleć o pracy w międzynarodowych korporacjach – zarówno w Polsce, jak i za granicą – należy perfekcyjnie opanować język obcy zarówno w użytku codziennym, jak i fachowym. Pomyśl o tym już dziś i zacznij zdobywać wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pozwolą Ci szukać pracy nie tylko na polskim rynku pracy, ale na całym świecie. 

Zacznij studia w języku angielskim!

Znajomość języka najlepiej rozwijać i sprawdzać w praktyce  – dzięki studiom  w WSPA błyskawicznie nabierzesz sprawności językowej w interesującej Cię dziedzinie. Widzisz że masz braki? Letnia Szkoła Językowa będzie doskonałym wprowadzeniem do rozpoczęcia w październiku przygody ze studiami w języku angielskim.

Jeśli marzysz o sukcesie w zglobalizowanym świecie – sprawdź naszą ofertę i wybierz kierunek, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Chcesz zostać managerem – wybierz Management. Myślisz o karierze w branży IT –  kierunek Computer Science jest właśnie dla Ciebie. 

Na studentów z Polski czekają atrakcyjne ceny, możliwość otrzymywania wysokich stypendiów, a także zniżki, które pozwolą Ci studiować praktycznie za darmo. Taka szansa może się nie powtórzyć. Istnieje również możliwość płatności semestralnej oraz ratalnej. To Ty zdecydujesz, która forma najbardziej Ci odpowiada.

Stawki czesnego dla studentów z obywatelstwem polskim rozpoczynających studia w roku akademickim 2021-2022 na studiach anglojęzycznych I i II stopnia:

Bachelor of Arts
 • Journalism and Social Communication – 1200 /rok or 700 /semester
 • Finance and Accounting – 1200 /rok or 700 /semester
 • Sociology – 1200 /rok or 700 /semester
 • International Relations – 1200 /rok or 700 /semester
 • Management – 1200 /rok or 700 /semester
Bachelor of Science (Engineer)
 • Architecture – 1200 /rok or 700 /semester
 • Computer Science – 1200 /rok or 700 /semester
 • Transport – 1200 /rok or 700 /semester
 • Interior Design – 1200 /rok or 700 /semester
Graduate Programs
 • Sociology – 1200 /rok or 700 /semester
 • Management – 1200 /rok or 700 /semester

Opanuj branżowe słownictwo i doskonale się nim posługuj. Realizuj praktyki i staże w międzynarodowych firmach i instytucjach, również za granicą. Wyjedź w ramach programu Erasmus+, poznaj nowych ludzi, wykorzystaj szansę i podnieś swoją atrakcyjność na rynku pracy.

To niepowtarzalna okazja by bliżej poznać inne kultury, mentalność, stosunek do pracy oraz inne spojrzenie na świat, a przede wszystkim nawiązać kontakty, które mogą okazać się owocne w przyszłej karierze zawodowej.

Skip to content