fbpx

Od dzisiaj, tj. od 12 stycznia rozpoczynamy nabór na semestr letni. Kandydaci mogą uzupełniać formularz rekrutacyjny na wszystkie kierunki, do czego bardzo zachęcamy. Nie musisz tracić roku, aby rozpocząć nową ścieżkę swojej edukacji, rekrutacja już trwa! Nasza uczelnia jest miejscem przyjaznym studentom, gdzie rozumiemy Twoje potrzeby.

Dział Rekrutacji zaprasza! Nabór na semestr letni od 12 stycznia.

Ważne, abyś jako Kandydat rozpoczął swoją przygodę na WSPA od wybrania kierunku studiów, który chcesz podjąć, a który jest dostępny w naszej ofercie.

Następnie wystarczy uzupełnić formularz rekrutacyjny i regularnie sprawdzać skrzynkę mailową, ponieważ odpowiemy na zgłoszenie przesyłając wygenerowane dokumenty oraz bardzo szczegółową instrukcję z dalszymi działaniami, dzięki czemu zminimalizujemy niepotrzebny stres i zapewnimy sprawny proces rekrutacji.

Poniżej znajdziecie przygotowany przez nas krótki podcast zawierający instrukcję aplikowania na naszą uczelnię.

Posłuchaj podcastu, jak poprawnie złożyć dokumenty rekrutacyjne.

Szybka powtórka. Oto kilka kroków do tego, aby zostać studentem WSPA:

  1. Uzupełnienie formularza rekrutacyjnego na stronie internetowej (klik)
  2. Otrzymanie dokumentów generowanych na podstawie wypełnionego formularza wraz z instrukcją co dalej
  3. Zbieranie wymaganych dokumentów (szczegółowe informacje w podcaście i tutaj)
  4. Niektóre kierunki (np. studiów inżynierskich), jak Informatyka, Gospodarka Przestrzenna, Transport, Architektura oraz Projektowanie Wnętrz wymagają zaświadczenia lekarskiego o zdolności do podjęcia nauki, dlatego należy pobrać skierowanie na badania dostępne tutaj.
  5. Złożenie dokumentów w siedzibie uczelni
  6. Gratulujemy, jesteś studentem!
studencki kapelusz rekrutacja

Tak po krótce przedstawia się droga do Twojej edukacji. Inni już nas wybrali, przekonaj się sam, jak można zdobywać nowe perspektywy. Zapraszamy! Rekrutacja trwa.

Skip to content