fbpx

Salesforce Junior Developer Step One

Britenet realizuje program Intern (Program Campus) dedykowany studentom lubelskich uczelni – zostań Junior Salesforce Developerem. Informacje możecie znaleźć również na stronie Akademickiego Biura Karier.

Junior Salesforce Developer Step One to szansa na pierwsze doświadczenie w branży IT i poznanie bliżej technologii Salesforce. Proces rekrutacji składa się z III etapów:

  1. Test teoretyczny oraz zadanie otwarte sprawdzające umiejętność rozwiązania prostych problemów algorytmicznych sprawdzany przez naszych doświadczonych developerów (zadania wykonywane zdalnie przez dedykowaną aplikację)
  2. Rozmowa rekrutacyjna z osobą z działu HR
  3. Rozmowa techniczna z osobą z działu Salesforce
  4. … i powitanie na pokładzie!
Marketing Automation Leader zachęca do aplikowania do programu Junior Salesforce Developer step one.

Aplikować można poprzez stronę z ofertą (klik) lub na adres mailowy: rekrutacja@britenet.com.pl (tytuł maila „Intern program CAMPUS) lub bezpośrednio do rekruterki odpowiedzialnej za proces: monika.meczynska@britenet.com.pl lub agnieszka.kuba@britenet.com.pl

Ważne, aby studenci pamiętali o załączeniu swojego CV z poniższą zgodą RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa oraz jej Klientów dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

Zachęcamy do aplikowania!

Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany/-a studiowaniem Informatyki, zachęcamy do aplikowania na WSPA. Jak już wspominaliśmy w poprzednim wpisie, od 12 stycznia trwa nabór na semestr letni aktualnie trwającego roku akademickiego. To świetna okazja, aby nie tracić roku i dołączyć do liderów z obszaru IT. Technologia rozwija się w zawrotnym tempie i praktycznie nie ma już obszaru, który nie wykorzystywałby jej chociaż w niewielkim stopniu. Studiowanie Informatyki jest zatem pewną inwestycją w swoją przyszłość, która się opłaci.

Skip to content