fbpx

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie, studia bezpłatne, studia on-line, studia po angielsku, studia podyplomowe, kursy i szkolenia. Przygotowaliśmy nowe kierunki, dlatego sprawdź naszą ofertę już dziś i zapisz się ponieważ mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę.

Nowe kierunki: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – studia magisterskie jednolite – studia bezpłatne, Zarządzanie – studia magisterskie.

Polecamy także: Cyber Detektyw – studia podyplomowe, Projektowanie wnętrz – studia inżynierskie, Surdotyflopedagogika – z arteterapią.

Kadry na naszych kierunkach to wykwalifikowani dydaktycy – praktycy.

Jeśli poszukujesz uczelni, która zaoferuje Ci coś więcej niż dyplom, zapraszamy do WSPA! Gwarantujemy Ci praktyczne zajęcia prowadzone przez doświadczonych ludzi biznesu. Odchodzimy od konwencjonalnych metod nauczania, u nas nie musisz obawiać się trudnych egzaminów i zaliczeń, ponieważ dla nas potwierdzeniem zdobytej przez Ciebie wiedzy jest projekt zrealizowany wspólnie z prowadzącym i innymi studentami. Dzięki temu mamy pewność, że nasi absolwenci to nie tylko teoretycy, ale przede wszystkim praktycy, którzy z sukcesem potrafią obrócić swoją wiedzę w działanie.

Programy naszych studiów konsultowane są z pracodawcami, co umożliwia nam kształcenie zgodne z wymaganiami, które staną przed Tobą po ukończeniu studiów. Jednak to nie jedyny wyznacznik sukcesu naszych absolwentów. Jako jedni z pierwszych wprowadzamy europejskie standardy edukacyjne- zakładają one samodzielne układanie- w określonym zakresie – programu studiów przez studenta. Dzięki modułom tematycznym dajemy ci możliwość dopasowania programu studiów do Twoich potrzeb, zainteresowań i możliwości.

Przyjdź i zapytaj o szczegóły ponieważ Nasi pracownicy pomogą Ci wypełnić dokumenty i przeprowadzą Cię przez procedurę rekrutacyjną. U nas nie ma egzaminów wstępnych ponieważ o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Etapy rekrutacji na studia

  • wypełnienie kwestionariusza przy pomocy systemu rekrutacji internetowej WSPA;
  • złożenie dokumentów rekrutacyjnych osobiście/mailowo/pocztą tradycyjną;
  • podpisanie kwestionariusza oraz umowy o kształceniu.

Wybierz język: PL EN RU UA

WSPA w Lublinie działa na podstawie zgody Ministra Edukacji Narodowej oraz w oparciu o ustawę z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164, poz. 1365 ze zm.), przepisów wydanych na jej podstawie, jak również zgodnie ze swoim statutem. Założycielem Uczelni jest Dyplom Sp z o.o. – spółka działająca na rynku edukacyjnym od 1992 roku.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie WSPA
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie WSPA