fbpx

Oferta pracy – Specjalist(k)a ds. księgowości

budzik

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko: Specjalist(k)a ds. księgowości

OPIS STANOWISKA PRACY

  1. Przygotowywanie i realizacja przelewów (krajowe, zagraniczne);
  2. Księgowanie zakupów bezgotówkowych, sprzedaży bezgotówkowej, raportów kasowych, usług edukacyjnych;
  3. Rozliczanie z pracownikami transakcji gotówkowych;
  4. Wystawianie FV sprzedażowych dotyczących szkoleń, kursów itp.;
  5. Sporządzanie sprawozdań, pism, analiz, zestawień i innych dokumentów księgowych;
  6. Kontakty z bankami, instytucjami finansowymi, kontrahentami WSPA;
  7. Rejestrowanie dokumentów księgowych dotyczących projektów zewnętrznych realizowanych przez Uczelnię

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA/TKI

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane studia wyższe w zakresie ekonomii, finansów i rachunkowości lub pokrewne)
  • Posiadanie doświadczenia w księgowości – minimum 2 lata
  • Znajomość obsługi programów księgowych (znajomość oprogramowania Enova będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość obsługi programów wchodzących w skład pakietu Office (WORD, Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Sumienność, dokładność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach specjalistycznych, szkoleniach językowych, wyjazdach na zagraniczne wizyty studyjne)
  • Możliwość poprowadzenia zajęć dla studentów na studiach wyższych i podyplomowych (w ramach odrębnego porozumienia)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mailowy: rektorat@wspa.pl wpisując w tytule wiadomości „Specjalista ds. księgowości – zgłoszenie”. Termin przesyłania dokumentów: 07.04.2024. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydat(k)ami.

Informujemy, iż dokumenty rekrutacyjne muszą zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (Specjalista ds. księgowości)”. Dokumenty niezawierające ww. klauzuli nie będą rozpatrywane.