fbpx

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie po raz kolejny została uhonorowana certyfikatami przyznawanymi przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu certyfikacyjnego „Uczelnia Liderów 2023”.

  • „Uczelnia Liderów 2023” – jest to certyfikat przyznawany szkołom wyższym oraz ich jednostkom organizacyjnym, które wyróżniają się działaniami zorientowanymi na kształcenie liderów społecznych, wyposażonych w kompetencje i umiejętności pożądane na rynku pracy oraz w społeczeństwie demokratycznym i obywatelskim. Certyfikat otrzymuje uczelnia, która kształci absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, myślących nieszablonowo, otwartych na wiedzę, zdolnych do osiągnięcia samorozwoju.
  • Wyróżnienie specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w ciągu minionego roku.

Komisja Certyfikacyjna w ocenie WSPA podkreśliła iż: „(…) WSPA w Lublinie jest uczelnią zawodową, posiada kilka innowacyjnych, jedynych w województwie kierunków studiów, unikalny system wsparcia studentów, zarówno merytoryczny jak i integracyjny, posiada też rozwiniętą współpracę międzynarodową, efektywnie współpracuje z przedsiębiorstwami, urzędami i organizacjami pozarządowymi, zarówno w ramach konsultowania programów kształcenia, jak i organizacji praktyk zawodowych, oferujących zdobycie szerokiego spektrum umiejętności atrakcyjnych rynkowo”.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali, która odbyła się w dniu 06.07.2023 w Pałacu Staszica w Warszawie. W imieniu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie wyróżnienia odebrali – mgr Jacek Lis Kanclerz WSPA oraz dr Paweł Rogalski Menadżer Szkoły Nowej Administracji.

W tym miejscu Władze Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji pragną złożyć serdeczne podziękowania i ukłony dla wszystkich dziekanów, wykładowców, pracowników administracji i partnerów technologicznych, bez pracy których otrzymanie tych prestiżowych wyróżnień nie byłoby możliwe. Jest to nasz wspólny sukces!

#WySPAtoLUDZIE

Skip to content