Kierunek studiów dla przyszłych menedżerów wyższego szczebla oraz osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje z zakresu organizacji i zarządzania, różnego typu przedsiębiorstwami, organizacjami publicznymi i pozarządowymi. Program studiów zawiera również zagadnienia z zakresu psychologii w biznesie, zarządzania tożsamością organizacyjną, zarządzania strategicznego, zachowań konsumentów, rachunkowości zarządczej, etyki w zarządzaniu, socjotechnik, e-biznesu, wprowadzania innowacji i finansów. Kształcimy menedżerów, którzy potrafią podejmować decyzje, zarządzać zespołem i wprowadzać odważne zmiany w firmach oraz widzą szansę, tam, gdzie inni upatrują zagrożeń.
Postępowanie kwalifikacyjne na studia drugiego stopnia na kierunek Zarządzanie odbywa się na podstawie konkursu ocen końcowych na dyplomie ukończenia studiów.
Naszym celem jest stworzenie inkluzywnego środowiska edukacyjnego, które umożliwia rozwój i osiąganie sukcesów akademickich wszystkim studentom, niezależnie od ich sytuacji życiowej czy pochodzenia. Zarządzanie II stopnia to studia odpowiednie dla osób, które łączą naukę z obowiązkami zawodowymi, wychowaniem dzieci czy innymi zobowiązaniami, a także dla tych, którzy chcą rozwiać się, pragną zmienić ścieżkę kariery, otworzyć własny biznes lub awansować.
Studia II stopnia z zarządzania wyposażą Cię w praktyczne umiejętności, które są niezwykle cenione przez pracodawców.
Dziekan kierunku Zarządzanie
Wieloletni trener kluczowy Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego. Koordynatorka kilkudziesięciu projektów krajowych i międzynarodowych skierowanych do biznesu, administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Współautorka kilku projektów innowacyjnych. Jeden z nich otrzymał nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego w konkursie „Najlepsze praktyki EFS”. Konsultantka w dziedzinie wdrażania rozwiązań o charakterze zarządczym i organizatorskim w administracji samorządowej w Polsce, Ukrainie i Gruzji. Więcej informacji >>
Prodziekan kierunku Zarządzanie
Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki socjologiczne, politolog, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu pozyskiwania i zarządzania funduszami unijnymi, pomocy psychologiczno-pedagogicznej i interwencji kryzysowej, zarządzania zasobami ludzkimi.
Pracę doktorską pod tytułem „Rola i znaczenie coachingu w rozwoju kapitału społecznego w opiniach coachów” obroniła na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Uczestniczka wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania funduszami unijnymi, zastosowania coachingu w pracy zawodowej oraz efektywnej komercjalizacji badań naukowych.
Posiada duże doświadczenie zawodowe w obszarze aplikacji i realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, głównie z UE.
Więcej informacji >>
UWAGA!
Na studiach niestacjonarnych (z wykorzystaniem online) zajęcia prowadzone są dwutorowo:
Studia z zarządzania II stopnia niestacjonarne realizowane są zatem w formie hybrydowej, łączącej zajęcia stacjonarne i zdalne.
Szczegóły dotyczące studiów niestacjonarnych z wykorzystaniem online >>
Nie czekaj i sprawdź plan kierunku już teraz!