Promocje

jjj

Promocje na Studia Wyższe

  • 15% zniżki na zakończenie wakacji

Promocja trwa od 01 do 29 września 2018 r. i dotyczy osób, które w tych dniach złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych oraz zostaną zakwalifikowane na studia wyższe w WSPA w Lublinie w roku akademickim 2018/2019. Promocja polega na obniżeniu czesnego na I i II semestr studiów pierwszego i drugiego stopnia o 15% .

  • Przyprowadź znajomego

Promocja dotyczy studentów i kandydatów na studia wyższe w WSPA, których krewni lub znajomi rozpoczną studia w WSPA w Lublinie w roku akademickim 2018/2019.
Oferta promocyjna polega na 10% obniżeniu czesnego w następnym roku nauki za każdą zgłoszoną osobę na studia wyższe w WSPA.

  • Drugi kierunek 50%

Promocja dotyczy studentów oraz osób rozpoczynających studia w WSPA w Lublinie na drugim kierunku lub kandydatów na studia podejmujących naukę na dwóch kierunkach w roku akademickim 2018/2019.
Oferta promocyjna polega na 50% obniżeniu czesnego w każdym semestrze nauki po przedstawieniu indeksu z pierwszego kierunku z zaliczonym semestrem.

*  Promocje się nie łączą.

 

Promocje na Studia Podyplomowe

  • Studia podyplomowe dla przedsiębiorstw i instytucji

Przedsiębiorcy, którzy zgłoszą swoich pracowników na studia podyplomowe będą mieli obniżone czesne o:

  • 5% - w przypadku zgłoszenia 1 pracownika,
  • 10% - w przypadku zgłoszenia 2-3 pracowników,
  • 15% - w przypadku zgłoszenia 4 lub więcej pracowników.

Obniżenie czesnego dotyczy całego okresu studiów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi opłat za studia.

  • Absolwenci WSPA studiują z 10% zniżką i bez opłaty wpisowej

Absolwenci WSPA, którzy zapiszą się na studia podyplomowe otrzymają 10% zniżki w czesnym przez cały okres studiów oraz nie wnoszą opłaty wpisowej. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi opłat za studia.
Promocja dotyczy Absolwentów studiów podyplomowych WSPA, studiów wyższych I i II stopnia, Studium Pedagogicznego, Lokalnej Akademii CISCO. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi opłat za studia.

  • 5% zniżki i to dopiero początek

Promocja trwa od 01 do 30 września 2018 r. i dotyczy osób, które w tych dniach złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych oraz zostaną zakwalifikowane na studia podyplomowe w WSPA w Lublinie w roku akademickim 2018/2019. Promocja polega na obniżeniu czesnego na I i II semestr studiów o 5% oraz zaliczeniu opłaty wpisowej na poczet czesnego za studia podyplomowe w przypadku uiszczenia opłaty czesnego w całości do dnia 30 września 2018 r.

  • Promocja opłaty wpisowej*

Kandydaci, którzy złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych na dowolny kierunek studiów podyplomowych do 1 września 2018 roku są zwolnieni z opłaty wpisowej. Nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź nasze promocje na stronach poszczególnych kierunków!

* Członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Logistyki i Eksportu KRESY zwolnieni są z opłaty wpisowej.

*  Promocje się nie łączą.