fbpx

Coaching Cafe – „Job coaching – jak pomóc klientowi odnaleźć pracę z sensem i sens w pracy”

grafika informacyjna dotycząca wydarzenia coaching cafe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie coachingowe Coaching Cafe „Job coaching – jak pomóc klientowi odnaleźć pracę z sensem i sens w pracy”, które odbędzie się 16 marca 2023 roku w godzinach 17:00-20:30 na auli 018 w WSPA. Spotkanie poprowadzi dr Katarzyna Karska.

„Job coaching – jak pomóc klientowi odnaleźć pracę z sensem i sens w pracy”. Warsztat z wykorzystaniem gry coachingowej: Podróż Bohatera®. Warsztat będzie okazją do przyjrzenia się temu, co buduje poczucie sensu w życiu zawodowym. Omówimy kluczowe czynniki wpływające na zadowolenie z wykonywanej pracy, budowanie poczucia spełnienia i dobrostanu.
 
Wykorzystując strukturę narzędzia jakim jest Podróż Bohatera® będziesz mieć okazję, nie tylko poznać etapy pracy z klientem w obszarze job coachingu, ale również doświadczyć tej gry na sobie i przejść ją z własnym zawodowym lub osobistym tematem.
 
Warsztat przyda Ci się szczególnie jeśli pracujesz z klientami którzy:
• Stoją na progu ważnej zmiany zawodowej;
• Czują, że dryfują bez celu i brak im poczucia sensu z wykonywanej pracy;
• Stracili z horyzontu to co dla nich ważne;
• Chcą dokonać transformacji swojego życia zawodowego lub nadać mu właściwy kierunek;
• Potrzebują na nowo zdefiniować swoje cele, poznać zasoby, skonfrontować się z tym co trudne i wybrać strategię pokonania tych przeszkód;
• Doświadczają właśnie nowej roli zawodowej i chcą, aby stała się ona ich autentycznym doświadczeniem, zgodnym z własnymi potrzebami.
 
Dla Ciebie osobiście, będzie to okazja, aby wybrać się w „podróż do siebie” i przyjrzeć temu, co na ten moment Twojego życia lub na tym etapie pracy zawodowej – domaga się Twojej atencji. Zastanowisz się również w jaki sposób możesz o to zadbać.
 
Organizatorami wydarzenia są ICF Polska Oddział Lublin oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji (kierunek Socjologia oraz kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna). 
 
Skip to content