fbpx

Studia w Lublinie. Zaskakująco wirtualne dni otwarte!

wirtualne dni otwarte wspa plakat - studia w lublinie
Miasto inspiracji i społeczności akademickiej

Studia w Lublinie, wirtualne dni na Facebooku

Chcesz rozpocząć studia w Lublinie i nadal stoisz przed wyborem uczelni? Możesz już teraz złożyć dokumenty rekrutacyjne na WSPA i zostać naszym studentem. Możesz także się zastanowić i poznać nas bliżej na początku września! Dlaczego wrzesień? Po pierwszej sesji poznasz „sentyment” i prawdziwe znaczenie tego słowa i wtedy zrozumiesz! Nie ma to jak porządna poprawka we wrześniu. Dlatego my również dajemy niezdecydowanym kandydatom szansę właśnie na początku jesieni, aby wybrali uczelnię liderów.

Oprócz wiedzy, którą oferują wszystkie uczelnie, u nas dokładamy do oferty edukacyjnej znacznie więcej. Patrzymy na Twoją przyszłość bardziej kreatywnie. Wielokrotnie rozmawiamy z otaczającymi nas firmami i korporacjami. Jednoznacznie wnioskujemy, że studia w Lublinie to znacznie więcej niż wiedza teoretyczna. W WSPA rozumiemy to i dzięki temu proponujemy innowacyjne rozwiązania. U nas będziesz obsługiwać nowoczesne sprzęty na liniach produkcyjnych w firmach zgodnych z kierunkiem Twoich studiów. Pomożesz w rozwiązywaniu realnych problemów w projektach instytucji/organizacji, które będą zgodne z obszarem Twojej specjalności.

Dzięki zajęciom prowadzonym w firmach, obsługiwaniu profesjonalnych urządzeń, skutecznie przygotujesz się do pracy zawodowej w firmie, ukończysz studia mając doświadczenie zawodowe. Zdobędziesz praktyczne umiejętności, kreujesz swój portfel konkretnych doświadczeń zawodowych.

Obudzisz swoją kreatywność w czasie zajęć projektowych, dzięki czemu lepiej poradzisz sobie na rynku pracy w szybko zmieniającym się świecie.

W dniach 5-9 września 2022 roku dowiesz się znacznie więcej na naszym Fan Page na Facebooku. Zapraszamy!

Nie musisz czekać do września!

Sprawdź nasze kierunki już teraz

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (WSPA) została powołana 18 sierpnia 1998 roku. To najstarsza uczelnia prywatna w mieście. Umożliwiamy kandydatom kreatywne studia w Lublinie od 24 lat!

Na tle wszystkich lubelskich instytucji szkolnictwa wyższego wyróżnia nas przede wszystkim aktywna współpraca z otoczeniem gospodarczo-biznesowym. To właśnie dlatego wspólnie z partnerami technologicznymi tworzymy wartościowe laboratoria (zajęcia studentów w siedzibach firm) i przyszłościowe kierunki.

Sprawdź listę kierunków i zarejestruj się
wirtualne dni otwarte wspa plakat - studia w lublinie
Wyróżnienie

Uczelnia liderów 2022 - takie studia w Lublinie tylko w WSPA

WSPA w tym roku cieszy się wyróżnieniem Uczelni Liderów 2022. Co to dokładnie oznacza?

Po pierwsze – chodzi o akredytację w konkursie, w którym szkoły wyższe wykazują się m. in. działaniami zorientowanymi na kształcenie liderów społecznych oraz efektywną edukację praktyczną studentów. Po drugie – komisja w tym roku po raz kolejny oceniła WSPA jako instytucję akademicką kształcącą absolwentów otwartych na zmiany, przygotowanych do efektywnego realizowania własnych celów zawodowych w warunkach gospodarki wiedzy.

Podsumowując, to dzięki współpracy z partnerami technologicznymi (środowiskiem gospodarczym i społecznym) nasza uczelnia sukcesywnie realizuje te ideę.

W ten sposób otrzymaliśmy:
– Znak Jakości „Uczelnia Liderów 2022″.
– Certyfikat Złoty – otrzymują go uczelnie, które po raz szósty uzyskają certyfikat „Uczelnia Liderów”.
– Wyróżnienie Nadzwyczajne „Obywatelska Uczelnia” – otrzymują je uczelnie, wykazujące się szczególnymi osiągnięciami i aktywną działalnością w obszarze społecznej odpowiedzialności uczelni, kreowania wśród studentów postaw obywatelskich, prospołecznych i prodemokratycznych.

Certyfikaty zostały rozdane podczas oficjalnej gali finałowej 12. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie. 

We wspólnej wizji dydaktyków i władz WSPA ważny jest dalszy rozwój podmiotowości naszych studentów dzięki technologii kreatywności, a co za tym idzie, wzbogacanie istniejącej we wszystkich kreatywności i potwierdzenie przekonania, że studia w Lublinie to dobra decyzja.

Skip to content