fbpx

Już w dniach 20-22 października Fundacja Lublin GameDev oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zapraszają na drugą edycję GameJamPlus Poland!

Wydarzenie jest pierwszym etapem maratonu tworzenia gier GameJamPlus, w którym biorą udział twórcy oraz pasjonaci gier z całego świata! Podczas tego wydarzenia uczestnicy muszą stworzyć gry w ciągu 48 godzin, oraz nagrać wideo prezentację. Te dwie rzeczy zagwarantują im przejście do kolejnego etapu, gdzie twórcy będą rozwijać swoje gry pod okiem międzynarodowych mentorów!

Najlepsze zespoły będą miały okazje zakwalifikować się do Wielkiego Finału, który odbędzie się w czerwcu przyszłego roku w Rio de Janeiro!
Wydarzenie odbywa się w trybie hybrydowym a jego główna część odbędzie się stacjonarnie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Uroczyste otwarcie wydarzenia odbędzie się w piątek 20 października 2023 o godzinie 17:00. W trakcie uroczystości zostaną również ogłoszone motywy przewodnie, które twórcy gier będą musieli wybrać a następnie zaadaptować na gry!

Organizatorami wydarzenia są:
Fundacja Lublin GameDev: https://lublin-gamedev.pl
oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Szczegóły oraz rejestracja na wydarzenie są dostępne na stronie: https://www.lublin- gamedev.pl/gamejamplus/

 
Skip to content