fbpx

Promocja „Poleć na WSPA” uprawnia do obniżenia czesnego o 10% w jednym semestrze nauki – za każdą zgłoszoną osobę na studia wyższe w WSPA.

Promocja dotyczy studentów, których krewni lub znajomi rozpoczną studia wyższe w WSPA w roku akademickim 2023/2024. Student uzyskuje rabat w kolejnym semestrze, pod warunkiem ukończenia przez polecaną osobę pierwszego semestru na studiach w WSPA. 

Promocja „Poleć na WSPA” łączy się z innymi Promocjami w zakresie opłat za studia, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, w roku akademickim 2023/2024.

Aby uzyskać zniżkę Student jest zobowiązany do podpisania i dostarczenia do Działu rekrutacji oświadczenia (wzór do pobrania) najpóźniej w dniu złożenia przez kandydata dokumentów rekrutacyjnych. W przypadku polecenia więcej niż 1 osoby, zniżka naliczana będzie indywidualnie.

Oferta promocyjna łączy się z innymi promocjami, obowiązującymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w roku akademickim 2023/2024.

Skip to content