fbpx

W sobotę, 22 kwietnia, w WSPA gościliśmy tegorocznych maturzystów. Uczniowie klas maturalnych wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Maturalni.com, a my towarzyszyliśmy im w tym intensywnym dniu.

Turbo Weekend – to wydarzenie, w ramach którego uczniowie uzyskują konkretne wsparcie merytoryczne. Mają szansę na uporządkowanie wiedzy, powtórkę istotnych zagadnień, poznają maturalne tipy i podpowiedzi. Przybyłych dziś gości powitał Pan Jacek Lis, Kanclerz WSPA. O godz. 8:00 rozpoczęła się powtórka z matematyki, którą prowadziła Pani Eliza Dołżańska, a od godz. 14:30 uczniowie wzięli udział w powtórce z języka polskiego, z Panią Katarzyną Dammicco.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć w progach naszej uczelni maturzystów z różnych stron Polski. Mamy nadzieję, że wiedzę z dzisiejszego dnia wykorzystacie w praktyce, a matura pozostanie miłym wspomnieniem. Życzymy wszystkim świetnych wyników na egzaminie i mamy nadzieję, że z wieloma z was zobaczymy się w październiku.

Z kierunków, jakie macie możliwość studiować w naszej uczelni, możecie wybrać: studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie jednolite. Pełną listę znajdziecie w zakładce oferta na naszej stronie: wspa.pl/nasze-kierunki.

Skip to content