W dynamicznie zmieniającym się świecie potrzeb i technologii, doskonalenie systemu zarządzania procesami przedsiębiorstwa staje się koniecznością. Czerpanie praktycznych korzyści z doświadczeń innych jest możliwe dzięki zrozumieniu dobrych praktyk. Jedną z tych praktyk jest umiejętność skutecznej komunikacji wszystkich osób (interesariuszy) zaangażowanych w realizację zadań projektowych, w każdej fazie realizacji projektu, w oparciu o zarządzanie procesowe. BPMN (Business Process Model and Notation) jest odpowiedzią na podstawową potrzebę skutecznej komunikacji między projektantami, klientami, użytkownikami, testerami, dokumentalistami i inżynierami tworzącymi system. Jest to stabilna notacja graficzna opisująca kroki w procesie biznesowym zaprojektowana tak, aby odzwierciedlić przepływ procesu lub informacji (komunikatów) pomiędzy różnymi procesami. Jednoznaczność modeli BMPN umożliwia także ich symulacje i praktyczne wdrożenie. Notacja DMN (Decision Model and Notation) umożliwia z kolei samodzielne modelowanie logiki decyzyjnej i dbanie o jej stałe aktualizowanie z perspektywy monitorowania i zarządzanie procesem decyzyjnym.
Całość szkolenia przeplatana jest ćwiczeniami praktycznymi. 21 godzin (3 dni x 7 godzin), w tym wykłady i warsztaty praktyczne. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały teoretyczne – prezentację.
Łukasz Kański, dr inż. Kompetentny menedżer IT, praktyk. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży informatycznej i telekomunikacyjnej zarówno na rynkach komercyjnych jak i w sektorze publicznym. Specjalizuje się w zarządzaniu rozproszoną, wielooddziałową strukturą serwisowo-wdrożeniową oraz w zarządzaniu złożonymi projektami teleinformatycznymi o zasięgu ogólnopolskim i wielomilionowym budżecie. Posiada praktyczne doświadczenie w konsultingu rozwiązań biznesowych na rynkach komercyjnych i w sektorze publicznym jako architekt zintegrowanych systemów informatycznych. Doświadczenie i wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. Cosmic, BPMN, UML, Scrum, Prince II, ITIL, Microsoft, HP, IBM i inne. Posiada również doświadczenie dydaktyczne jako wykładowca uczelni wyższych. Autor książek oraz artykułów naukowych.
Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 601 101 360. Liczba miejsc jest ograniczona.
Dokumenty należy złożyć w Dziale Rekrutacji WSPA
Informacja zwrotna o uruchomieniu kursu zostanie przesłana drogą mailową przez Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń
Rekrutacja (parter – pokój 026)
Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń (pokój 105)
szkolenia@wspa.pl
tel. 81 452 94 74
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.