fbpx

„Pracuj w chmurach – odkryj potencjał AWS i rozwiń swoją karierę zawodową” – wykład

Serdecznie zapraszamy studentów kierunku Informatyka na wykład „Pracuj w chmurach – odkryj potencjał AWS i rozwiń swoją karierę zawodową”.

 

📅 Kiedy? 24 maja 2023, godz. 10:00 – 11:30.

📌 Gdzie? Aula 018 WSPA, ul. Bursaki 12, Lublin.

 

Dlaczego warto⁉️

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać Amazon Web Services (AWS), czyli wiodącą na rynku platformę chmurową, która oferuje szereg narzędzi i usług umożliwiających łatwe oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą IT.

 

Dodatkowo zostaną poruszone m.in. takie kwestie jak:

🔗codzienne wykorzystanie chmury w globalnej organizacji;

🔗przyszłość i rozwój chmury;

🔗kariera w tym obszarze.

 

Prelegent:

Hubert Puacz – Tech Leader i DevOps/Cloud Engineer w Billennium. Z chmurą AWS pracuje od 2018 roku. Od tamtej pory tworzy i rozwija zespoły DevOps oraz dostarcza rozwiązania cloudowe. Jest fanem automatyzacji i rozwiązań opartych o AWS.

O Billennium:

To globalna firma świadcząca usługi i rozwiązania IT, działająca na rynku od 2003 r. Mają 120 zadowolonych klientów z całego świata, z sektora korporacyjnego i publicznego. Posiadają 11 oddziałów zlokalizowanych na trzech kontynentach. Billennium to ponad 1800 specjalistów. Działają w modelu follow-the-sun (24/7/365) zapewniając klientom nieprzerwane wsparcie. Firma jest także oficjalnym partnerem technologicznym: Microsoft, Google, AWS, PEGA, SAS, Salesforce, Mulesoft, i Tableau.

Skip to content