fbpx

Harmonogram konferencji – Kreatywność w dobie cyfryzacji

1 - 2 października

W związku z organizacją konferencji „Kreatywność w dobie cyfryzacji” dla nauczycieli województwa lubelskiego przedstawiamy Państwu pełny harmonogram wydarzenia.

Celem konferencji jest przekazanie nauczycielom wiedzy o tym, w jaki sposób mogą pracować z uczniami na zajęciach pozalekcyjnych, prowadząc zajęcia tematyczne, koła zainteresowań rozwijające uzdolnienia uczniów. Poprzez udział w bezpłatnej konferencji nauczyciele poszerzą wiadomości i umiejętności oraz wymienią się doświadczeniami w pracy z uczniem uwzględniając indywidualne potrzeby dzieci i młodzieży. Do współpracy zaproszeni zostali prelegenci z uczelni wyższych oraz instytucji oświatowych.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli m.in.: Minister Edukacji i Nauki, Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Wojewoda Lubelski. Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej (liczba miejsc jest ograniczona).
Na zakończenie Konferencji każdy z uczestników otrzyma stosowne potwierdzenie.

W imieniu organizatorów
dr inż. Michalina Gryniewicza-Jaworska – Dziekan Kierunku Informatyka WSPA
mgr Hanna Głos – Doradca metodyczny LSCDN
Zapraszamy do śledzenia informacji na stronach Organizatorów:

www.wspa.pl

https://lscdn.pl/

www.europe-direct-lublin.wspa.pl

Zgłoszenia

UWAGA – termin zgłoszeń został wydłużony do dnia 16.09.2022r. Więcej informacji na stronie LSCDN.

Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma na wskazany adres e-mail link, do zapisania się na wybrane przez siebie warsztaty. 

Uczestnictwo w przedsięwzięciu wiąże się również z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, potrzebnych do przeprowadzenia rejestracji i uczestnictwa w warsztatach. Uczestnicy pobierają dokument dotyczący Ochrony Danych Osobowych (zamieszczony w oddzielnym pliku). Należy się z nim zapoznać, wypełnić i odesłać za pomocą poczty e-mail na adres hglos@lscdn.pl. Będzie również możliwość wypełnienia oświadczenia po przybyciu na konferencję. Na zakończenie, wszyscy otrzymają stosowne potwierdzenie uczestnictwa.

Skip to content