fbpx

Lubelski Salon Maturzystów Perspektywy 2022

Lubelski SALON MATURZYSTÓW - Perspektywy 2022

Wrzesień to bardzo intensywny czas dla uczniów.
Dla maturzystów to czas najważniejszych decyzji dotyczących ich przyszłości 🤯
 
Wrzesień jest także miesiącem, w którym tradycyjnie odbywa się Salon Maturzystów, organizowany przez Perspektywy!Wydarzenie w tym roku wraca – po dwuletniej przerwie związanej z pandemią COVID-19 – w  tradycyjnej, stacjonarnej formule, umożliwiającej uczniom zarówno spotkanie z ekspertami, którzy pomogą im w przygotowaniu do matury, jak i z przedstawicielami uczelni z całego kraju. Podczas tegorocznego – już 16.! – Salonu Maturzystów skupimy się na planowanych zmianach w egzaminie maturalnym od 2023 roku oraz na kwestii wyboru najlepszego kierunku studiów i uczelni. Będą także konsultacje doradców zawodowych, pedagogów i psychologów oraz specjalistów od budowania ścieżki edukacji i kariery.
 
Drodzy Maturzyści, w tym roku szczególnie nie może Was zabraknąć! Specjalnie dla Was przedstawiciele WSPA przygotowali szereg atrakcji i niespodzianek. Będziecie mieli także możliwość spotkania się z dziekanami kierunków, studentami oraz pracownikami naszej Uczelni.
 
Widzimy się w dniach 19-20 września od godz. 09:00 w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Al. Racławickich 14. Odwiedźcie nasze stoisko nr 18!
 

Patronat honorowy nad Salonem Maturzystów Perspektywy 2022 sprawują: Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki oraz prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący KRASP.

Skip to content