fbpx

Bezpłatne warsztaty dla studentów – zapisy trwają do 15 kwietnia

Drodzy Studenci,

Miasto Lublin zaprasza na warsztaty poświęcone m.in. sztucznej inteligencjimetodom zarządzania, autoprezentacji i tworzeniu notatek wizualnych w ramach miejskiego projektu „Kawiarenki”.

Projekt skierowany jest do studentów od II do V roku studiów. Uczestnicy skorzystają z warsztatów rozwijających szeroko rozumiane kompetencje zawodowe i otrzymują certyfikat potwierdzający nabycie danych umiejętności. Będą mieli też szansę poznać kulisy pracy w korporacji, specyfikę pracy w IT oraz poznać nowoczesne systemy księgowe. Podczas spotkań poruszony zostanie temat również temat współpracy międzynarodowej. 

Mapa aktywności zaproponowanych przez firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie kompetencjejutra.lublin.eu. Istnieje również możliwość usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach na czas udziału w spotkaniach. W tym celu należy przesłać na adres: kompetencjejutra@lublin.eu prośbę o wystawienie zaświadczenia.

Projekt „Kawiarenki”, realizowany jest w ramach programu „Kompetencje jutra – Lublin inspiruje przyszłość”, powstał z inicjatywy Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin we współpracy z sektorem nowoczesnych usług biznesowych, lubelskimi uczelniami oraz środowiskiem edukacyjnym.

Skip to content