fbpx

Debata „Lubelska WySPA IT – kompetencje przyszłości menadżerów branży IT”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie – debatę „Lubelska WySPA IT – kompetencje przyszłości menadżerów branży IT”, która odbędzie się 14 września 2023 roku o godz. 11:00 w auli 018, w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji (WSPA) przy ul. Bursaki 12 w Lublinie. Będzie to nie tylko okazja do dyskusji na temat najważniejszych wyzwań i trendów w branży informatycznej, ale także prezentacja nowego kierunku studiów MBA w IT, który w tym roku startuje w WSPA.

Nowy Kierunek MBA w IT: Przygotowanie Liderów Branży

Nowy program MBA w IT, który zostanie zaprezentowany podczas debaty, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na kompetentnych menadżerów w sektorze technologicznym. Studia te zostały opracowane we współpracy z czołowymi przedsiębiorstwami IT, aby zapewnić absolwentom niezbędne umiejętności i wiedzę.

Kompetencje Przyszłości Menadżerów Branży IT

Podczas debaty eksperci z sektora IT oraz przedstawiciele świata akademickiego i samorządowego omówią kluczowe kompetencje, którymi powinni dysponować menadżerowie w branży IT, aby skutecznie zarządzać w dynamicznym i konkurencyjnym otoczeniu.

Uczestnicy: Liderzy branży IT i świata akademickiego

W debacie wezmą udział czołowe postacie z sektora IT, reprezentujące partnerów technologicznych WSPA, a także przedstawiciele świata akademickiego i samorządowego Lubelszczyzny.

  1. Filip Merklejn, Country Manager for Poland TALAN,
  2. Dr Mariusz Sagan, Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin,
  3. Sławomir Sobótka, Prezes Bottega IT Minds,
  4. Artur Palac, IT Manager Sii,
  5. Michael Żółtowski, Head of Delivery Center Capgemini,
  6. Grzegorz Tkaczyk, CTO Lingaro,
  7. Jacek Wyszyński, Prezes Pyramid Games,
  8. Dr Maria Mazur, Rektor WSPA,
  9. Jacek Lis, Kanclerz WSPA,
  10. Dr inż. Michalina Gryniewicz-Jaworska, Dziekan kierunku Informatyka WSPA.

Będzie to unikalna okazja do wysłuchania doświadczonych liderów i ekspertów, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat przyszłości branży IT i roli edukacji w jej rozwoju.

Skip to content