fbpx

Kreatywność w dobie cyfryzacji – II edycja konferencji dla Dyrektorów i Nauczycieli województwa lubelskiego

30 września

Mamy przyjemność ogłosić oraz zaprosić na II edycję konferencji „Kreatywność w dobie cyfryzacji” dla dyrektorów i nauczycieli województwa lubelskiego, organizowaną przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Rektor Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz Dyrektor Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza Dyrektorów i Nauczycieli wszystkich typów szkół i etapów edukacyjnych na konferencję „KREATYWNOŚĆ W DOBIE CYFRYZACJI”, która odbędzie się 30 września 2023 roku w gmachu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przy ulicy Bursaki 12.

Celem konferencji jest przekazanie nauczycielom wiedzy o tym, w jaki sposób mogą pracować z uczniami na różnych przedmiotach wykorzystując narzędzia TIK, prowadząc zajęcia tematyczne, zajęcia pozalekcyjne, koła zainteresowań rozwijające uzdolniania uczniów. Poprzez udział w bezpłatnej konferencji nauczyciele poszerzą wiadomości i umiejętności oraz wymienią się doświadczeniami w pracy z uczniem, uwzględniając indywidualne potrzeby dzieci i młodzieży. Do współpracy zaproszeni zostali prelegenci z uczelni wyższych oraz instytucji oświatowych.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli m.in.: Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Partnerami technologicznymi konferencji zostali: Fundacja Inicjatyw Menedżerskich, PoligonStudio, SelfEducation oraz Fundacja Animatorów i Twórców Kultury „TRACH”.

Patronat medialny sprawuje Polskie Radio Lublin oraz TVP 3 Lublin.

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej, wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają  stosowne potwierdzenie.

W imieniu organizatorów:

  • dr inż. Michalina Gryniewicza-Jaworska – Dziekan Kierunku Informatyka WSPA
  • mgr Hanna Głos – Doradca metodyczny LSCDN
  • mgr Bożena Jarmuł – Doradca metodyczny LSCDN
  • mgr Barbara Turska – Doradca metodyczny LSCDN

Zapraszamy serdecznie!

Zgłoszenia

Zgłoszeń dokonujemy do 15.09.2023r. poprzez formularz Google: https://forms.gle/YP9qb1TNCF8QWWxa6.

Przed zgłoszeniem się zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji oraz klauzulą dotyczącą RODO. 

Uczestnictwo w przedsięwzięciu wiąże się również z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, potrzebnych do przeprowadzenia rejestracji i uczestnictwa w warsztatach.

Więcej informacji: https://www.lscdn.pl/pl/informacje/konferencje/14250,Kreatywnosc-w-dobie-cyfryzacji-II-edycja-konferencji-dla-Dyrektorow-i-Nauczyciel.html

Skip to content