fbpx

Wiosenna edycja „Spacerów Akademickich” – „Sześć tysięcy kroków po Lublinie”

Drodzy Studenci!
 

Zapraszamy zorganizowane grupy na wiosenną edycję „Wycieczek Akademickich”, pod przewodnictwem Magdaleny Łuczyn, pilotki niezapomnianych spacerów po ciekawych i nie do końca odkrytych miejscach. Rejestracja rusza od 22 maja (poniedziałek).

Proponowana trasa „Sześć tysięcy kroków po Lublinie” zapewni nie tylko sporą dawkę ruchu, ale również wiedzy o naszym mieście. Od Bramy Krakowskiej po miasteczko akademickie, spacerowicze poznają historię tego miejsca, najważniejsze wydarzenia z nim związane oraz mnóstwo ciekawostek i dykteryjek. Lublin jest miastem zielonym, akademickim oraz kompaktowym – w centrum wszędzie można dotrzeć pieszo w piętnaście minut. Wszystkie te stwierdzenia uczestnicy poddadzą próbie w trakcie spaceru, odwiedzając tajemnicze zakamarki oraz podziwiając malownicze zakątki. Odkryją mniej klasyczne oblicze miasta, popatrzą na Lublin z innej, niecodziennej perspektywy.

Cykl „Wycieczki Akademickie” to bezpłatne spacery, prowadzone w języku polskim lub angielskim. Organizator zapewnia również tłumaczenie na język migowy.

Prosimy o zgłoszenia od zorganizowanych grup. Program dedykowany jest młodym ludziom – zapraszamy studentów: zarówno polskich, jak i zagranicznych. Aby zapisać się na wycieczkę należy wypełnić i przesłać formularz, dostępny na stronie. Proponujemy konkretne terminy, ale istnieje również możliwość zorganizowania wycieczki w bardziej dogodnym dla grupy czasie. W celu ustalenia nowego terminu, prosimy o bezpośredni kontakt: e-mail: barbara.kostecka@lublin.eu; tel.: 81 466 2515.

Skip to content