fbpx

Bezpłatne warsztaty w ramach programu #LublinSkillsUp

grafika informacyjna o warsztatach lublin skills up
Drodzy Studenci!
 
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach programu Lublin Skills Up już 6 kwietnia o 13.00 w Miejscówce SKENDE. Pamiętaj, że każdy udział w warsztatach to dodatkowy #SKILL – zbieraj naklejki i wymieniaj je na nagrody!
 
Kiedy? 6 kwietnia 2023
O której? 13:00-15:00
Gdzie? Miejscówka SKENDE
Temat: Obudź w sobie potencjał!
 
Lublin Skills Up to cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych dla młodzieży, ukierunkowany na wsparcie kompetencji niezbędnych na rynku pracy.
  • Każdy z warsztatów będzie rozwijał wśród uczestników i uczestniczek nowe umiejętności. Będą to między innymi zasady skutecznej komunikacji, asertywność, metody pracy nad własnym potencjałem czy budowanie pewności siebie, a także przygotowanie do poszukiwania pracy oraz osiągnięcia sukcesu podczas rozmowy rekrutacyjnej.
  • Program uwzględnia spotkania z coachem oraz praktykami biznesowymi, posiadającymi wiedzę merytoryczną i doświadczenie we wspieraniu młodych na ścieżce rozwoju.
  • Odbiorcą projektu jest pełnoletnia młodzież, stojąca u progu wyboru ścieżki kariery zawodowej – studenci, absolwenci uczelni wyższych, a także uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Lublin.
grafika informacyjna o warsztatach lublin skills up
Skip to content