fbpx

Brunch Biznesowy dla partnerów technologicznych

grafika informacyjna - brunch biznesowy
W dniu 20 grudnia po raz pierwszy na Naszej Uczelni zostało zorganizowane spotkanie z partnerami technologicznymi wszystkich kierunków. Władze Uczelni wraz z dziekanami oraz przedstawicielami firm zebrali się w ramach brunchu biznesowego. Było to szczególnie ważne spotkanie, ponieważ współpraca partnerska ma ogromny wpływ na edukację naszych studentów. 🤝
 
„Współpraca z Państwem dla nas jest wielkim zaszczytem, jest okazją do tego, abyśmy przekazywali studentom jak najbardziej aktualną, praktyczną wiedzę, którą od wielu lat czerpiemy od Państwa” – zaznaczyła dr Małgorzata Michalska-Nakonieczna, Prorektor ds. ogólnych WSPA w swoim powitalnym przemówieniu. Tym bardziej cieszymy się, ze mogliśmy się dziś spotkać w przedświątecznej atmosferze.
 
Jak wyjaśnił kanclerz WSPA Jacek Lis: „Przedstawiciele naszych partnerów technologicznych stanowią kadrę dydaktyczną, prowadzą zajęcia – ćwiczenia, laboratoria, warsztaty, pracują ze studentami w tzw. zespołach projektowych, goszczą nas w swoich siedzibach podczas wizyt studyjnych, co umożliwia studentom jeszcze lepsze poznanie specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa czy branży”.
 
Ponadto partnerzy mają wpływ na treści kształcenia, wnoszą nowe technologie do naszych programów, a także pozwalają studentom na odbycie kreatywnych praktyk oraz udział w specjalistycznych kołach naukowych. 🔝
 
Spotkanie uświetniły jasełka, przygotowane przez studentów architektury, projektowania wnętrz i stosunków międzynarodowych pod kierunkiem Pani Prof. Grażyny Michalskiej. Nagranie z jasełek można obejrzeć TUTAJ.
 
Grudniowa aura sprzyja spotkaniom przy rozmowach, podsumowaniach i planach na przyszły rok. Spotkanie, było niezwykłą okazją na rozpoczęcie nowych pomysłów i realizacji oraz zawiązywaniu nowych znajomości.
Pełni pozytywnej energii kończymy rok 2022 😍
A rok 2023 będzie dla nas rokiem szczególnym – ponieważ obchodzić będziemy 2️⃣5️⃣-lecie istnienia WSPA❗️🎉 
Skip to content