fbpx

Nowe koło naukowe – Nowe technologie i cyfryzacja – zapisz się!

Jesteś studentem WSPA, chcesz rozwijać swoje pasje naukowe oraz umiejętności praktyczne?

Dołącz do koła! To arena dla kreatywnych, którzy chcą zdobywać wiedzę i pracować nad przełomowymi projektami.

Na co możesz liczyć?

  • Razem stworzymy innowacyjne projekty! Masz głowę pełną pomysłów i chcesz je realizować? W naszym kole naukowym masz przestrzeń, aby tworzyć innowacyjne projekty, które wyróżnią Cię na tle innych!
  • Tworzenie podcastów będzie naszą pasją! Podziel się swoją pasją i wiedzą z szerszą publicznością! Zapewniamy miejsce, gdzie Twoje opinie zyskają rozgłos.
  • Zajmiemy się kreowaniem treści na YouTube! Lubisz być przed kamerą? A może wolisz pracować za kulisami? Dołącz do nas i twórz treści, które trafią do szerokiego grona odbiorców. Edukuj, inspiruj i baw razem z nami!
  • Realizacja projektów zespołowych oraz indywidualnych! Cenisz sobie pracę zespołową, czy preferujesz samodzielne projekty? U nas znajdziesz miejsce dla siebie, niezależnie od Twojego stylu pracy.
  • Stworzysz imponujące portfolio! W naszym kole naukowym nie tylko zdobędziesz cenne doświadczenie, ale także zbudujesz portfolio, które otworzy przed Tobą drzwi do kariery w branży IT.

Dołącz do nas już dziś i zacznij swoją przygodę z informatyką na nowych zasadach!

Opiekun koła naukowego: Dziekan kierunku Informatyka, dr inż. Michalina Gryniewicz-Jaworska. Koło naukowe zostało utworzone we współpracy z parterem WSPA Techevents.

ZAPISY mailowo – do 28 lutego 2024 roku: m.gryniewicz-jaworska@wspa.pl

Skip to content