fbpx

Sollers Consulting – nowy Partner Technologiczny kierunku Informatyka

Podczas podpisywania umowy - Support Specialist Paulina Dudek, Prorektor ds. ogólnych dr Małgorzata Michalska-Nakonieczna oraz Dziekan kierunku Informatyka dr inż. Michalina Gryniewicz-Jaworska

Nowy partner technologiczny na kierunku Informatyka!

Mamy przyjemność ogłosić, że do grona oficjalnych Partnerów Technologicznych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie dołącza firma Sollers Consulting.

W poniedziałek 27 lutego zostało podpisane porozumienie z firmą Sollers Consulting. W spotkaniu wzięły udział Support Specialist Paulina Dudek, Prorektor ds. ogólnych dr Małgorzata Michalska-Nakonieczna oraz Dziekan kierunku Informatyka dr inż. Michalina Gryniewicz-Jaworska.
Sollers Consulting jest międzynarodową firmą specjalizującą się w doradztwie operacyjnym i wdrażaniu oprogramowania. Spółka założona w 2000 r. wspiera towarzystwa ubezpieczeniowe, banki oraz firmy leasingowe w transformacji biznesu i dostosowywaniu się do nowych technologii.

Bezpośrednim skutkiem współpracy będą warsztaty i wykłady otwarte prowadzone przez ekspertów Sollers Consulting skierowane do studentów zainteresowanych rozwojem w obszarze IT oraz Business Consulting. Dzięki spotkaniom z praktykami, wejście na rynek pracy będzie dla studentów jeszcze prostsze!

Współpraca zapowiada się bardzo owocnie, tym bardziej, że Sollers Consulting ma otwarte procesy rekrutacyjne m.in na stanowiska: Junior Developer, Tester, czy Business Analyst.

Skip to content