fbpx

Targi Pracy – ,,Rynek Otwarty”

Zdjęcie grupowe - cztery kobiety - Targi Pracy

W piątek dn. 25.11.2022 na naszej Uczelni odbyły się Targi Pracy pod hasłem „Rynek otwarty”, organizowane we współpracy z Fundacją Aktywizacja. Współpraca z Partnerem Technologicznym to kluczowe działanie w funkcjonowaniu naszej Uczelni. Ogromnie cieszymy się z takich inicjatyw i mamy nadzieję, że pojawią się następne. 

Wydarzenie skierowane było nie tylko do studentów i absolwentów WSPA w Lublinie, ale także do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności do osób z niepełnosprawnościami. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, co wskazuje, że istnieje potrzeba organizacji tego typu wydarzeń. 

Osoby odwiedzające targi, dzięki bezpośrednim spotkaniom z przedstawicielami pracodawców, mogły zapoznać się z najbardziej aktualnymi ofertami zatrudnienia oraz miały możliwość zadania konkretnych pytań dotyczących warunków pracy i kultury w danej organizacji, zasad rekrutacji itp.

Podczas targów odbyły się prelekcje pt.:

– „Rynek otwarty – osoby z niepełnosprawnością”

– „Integracja społeczna. Gdzie byliśmy, dokąd idziemy”.

W gronie wystawców znaleźli się między innymi: Stokrotka, NFZ, Poczta Polska, Herbapol, CWI, Capgemini, Państwowy Fundusz Rehablilitacji Osób Niepełnosprawnych,  Infinite IT Solutions.

Nie zabrakło również stoiska informacyjnego Biura Karier WSPA, gdzie Studenci mogli uzysakć niezbędne informacje na temat praktyk zawodowych.

 

Skip to content