fbpx

Lubelska WySPA Techni – relacja z wydarzenia

We wtorek, 14 listopada na terenie naszej uczelni odbyła się wojewódzka konferencja Lubelska WySPA Techni, poświęcona najnowszym trendom i osiągnięciom w dziedzinie technologii informatycznych. Konferencja zgromadziła imponującą liczbę uczestników – niemal 800 osób, które z pasją uczestniczyły w inspirujących prelekcjach i warsztatach.

W trakcie konferencji każdy z uczestników miał okazję zgłębić tajniki sztuki hackowania, odkryć magię sztucznej inteligencji, opanować umiejętności programowania robotów i przekonać się, jak w zaledwie 48 godzin stać się twórcą gier.

Wydarzenie stanowiło nie tylko źródło cennej wiedzy, lecz także doskonałą okazję do wymiany doświadczeń między entuzjastami technologii.

Konferencja została zorganizowana przez Technikum Programistyczne Techni Schools, Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji oraz Lubelską Wyżynę IT, w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży.

Wśród prelegentów znaleźli się liderzy branży IT, doświadczeni programiści, scrum masterzy i team leaderzy, właściciele firm informatycznych, a nawet utalentowany uczeń Techni Schools.

W konferencji wzięła udział nie tylko miejscowa młodzież z Lublina, ale również uczniowie z innych miejscowości województwa lubelskiego, takich jak Świdnik, Dęblin, Piaski, Międzyrzec Podlaski, Piotrowice oraz Wola Przybysławska.

Skip to content