fbpx

Wolne miejsca w Żłobku Uniwersyteckim

Żłobki Uniwersyteckie maluch.net powstały z potrzeby zapewnienia opieki dzieciom rodziców pracujących czy studiujących na uczelni. Prowadząc swoją działalność od ponad 7 lat swoją opieką otoczyły już ponad 300 dzieci.

Informujemy, że aktualnie trwa rekrutacja do żłobka. To już ostatni moment na złożenie aplikacji. Zapraszamy szczególnie dzieci studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni. W miarę wolnych miejsc przyjmujemy także osoby spoza uczeni. Żłobek Uniwersytecki maluch.net jest partnerem technologicznym WSPA Lublin. Od 09/2023 są wolne miejsca w dwóch lokalizacjach: przy ul. Józefa Bema 1 oraz ul. Langiewicza 16 w Lublinie.

Żłobek Uniwersytecki maluch.net powstał z miłości do dzieci. Kadra żłobka tworzy wyjątkowe miejsce, w którym zapewniana jest najwyższa jakość opieki oraz edukacja gwarantująca jednocześnie wspaniałą zabawę. Żłobek Uniwersytecki maluch.net funkcjonuje w oparciu o założenia, w których najważniejszym elementem jest dialog i komunikacja. W placówce zapewniane jest indywidualne podejście do dzieci, kameralne grupy, przestrzeń dostosowaną do najmłodszych oraz stały kontakt z rodzicami.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.maluch.net

Skip to content