fbpx

Otwarcie laboratorium Pyramid Lab

grafika informacyjna zapraszamy na otwarcie laboratorium pyramid games

W dniu 9 marca 2023 r. w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (WSPA) zostanie otwarte Laboratorium Pyramid Games S.A. To kolejne wspólne działanie w ramach partnerstwa technologicznego, które ma za zadanie wspierać rozwój studentów i branży gier w Lublinie.

Uroczystość otwarcia laboratorium rozpocznie się o godzinie 11:00 w sali 207 WSPA symbolicznym przecięciem wstęgi przed wejściem do Laboratorium Pyramid Games. Następnie odbędzie się konferencja prasowa w auli 018, w której wezmą udział przedstawiciele WSPA: mgr Jacek Lis – Kanclerz WSPA, dr Małgorzata Michalska-Nakonieczna – Prorektor ds. Ogólnych WSPA oraz dr inż. Michalina Gryniewicz-Jaworska – Dziekan kierunku Informatyka WSPA, a także przedstawiciel firmy Pyramid Games – Prezes Zarządu, Jacek Wyszyński oraz dr Mariusz Sagan – Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin. Po konferencji prasowej Prezes Zarządu Jacek Wyszyński zaprezentuje zgromadzonym temat „Kreowania wirtualnych światów”.

Uroczystość otwarcia laboratorium Pyramid Games S.A. w WSPA stanowi część wydarzeń towarzyszących w ramach ósmej edycji Konferencji Check IT (www.checkit.lublin.eu) organizowanej przez Urząd Miasta Lublin. Partnerstwo technologiczne pomiędzy WSPA a firmą Pyramid Games obejmuje szereg działań, w tym organizację staży, doradztwo w zakresie programu nauczania i jego aktualizacji, promotorstwo prac dyplomowych i magisterskich oraz wykłady dla studentów prowadzone przez specjalistów z branży gier.

Otwarcie Laboratorium Pyramid Games jest nie tylko ważnym wydarzeniem dla Uczelni i firmy Pyramid Games, ale także dla całej społeczności zainteresowanej tworzeniem gier komputerowych. Laboratorium ma stanowić dla studentów przestrzeń do rozwijania swoich umiejętności i pasji, a także do zdobycia doświadczenia w tworzeniu gier.

Skip to content