fbpx

Dofinansowanie do studiów w ramach programu „Solidarni z Ukrainą”

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie pozyskała dofinansowanie w ramach programu „Solidarni z Ukrainą”, które pozwoli studentom z Ukrainy, którzy uciekli przed wojną na podjęcie bezpłatnych studiów na naszej uczelni. Projekt przewiduje także organizację kursów języka polskiego oraz kursów adaptacyjnych.

https://bit.ly/37TDNAz

Szczegółowe informacje:

Program jest przeznaczony dla 20 osób.

Zaplanowane są trzy działania:

  1. Przyjęcie na darmowe studia w semestrze letnim (5 miesięcy) – 10 OSÓB (WARUNEK KONIECZNY: do Polski przybyli po 24.02.2022 w związku z prowadzonymi działaniami wojennymi, będą realizować program kształcenia na WSPA i studiowali na Ukrainie w roku akademickim 2021/2022. Uczestnicy otrzymają dodatkowo stypendia przez okres uczestnictwa.
  2. Inne formy kształcenia w semestrze letnim (5 miesięcy)– 10 OSÓB (INNE OSOBY NIŻ NA STUDIA, również MUSZĄ spełnić warunek przyjazdu po Polski po 24.02, w związku z prowadzonymi działaniami wojennymi, będą realizować program kształcenia na WSPA i studiowali na Ukrainie w roku akademickim 2021/2022) – szkolenia w wymiarze minimum 15h tygodniowo – kurs języka polskiego – 10h tygodniowo, kurs kultury i historii Polski oraz komunikacji międzykulturowej – 5h tygodniowo. Uczestnicy otrzymają dodatkowo stypendia przez okres uczestnictwa.
  3. Wsparcie psychologiczne i prawne dla wszystkich (20 osób).

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z działem Rekrutacji WSPA Lublin – tel. 81 452 94 73, mail: rekrutacja@wspa.pl oraz działem Projektów WSPA Lublin – tel. 81 45 29 415, mail: m.prokopiukwolak@wspa.pl.

Skip to content