fbpx

Praca w WSPA

Dział Projektów Zewnętrznych WSPA w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta ds. projektów zewnętrznych. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Opis stanowiska pracy:

Realizacja zadań zaplanowanych w ramach projektów zintegrowanych (3.5 POWER), w tym m.in.:

  • Rekrutacja studentów WSPA do udziału w zaplanowanych szkoleniach specjalistycznych (przyjmowanie i weryfikacja dokumentacji składanej przez studentów)
  • Rekrutacja kadry dydaktycznej i administracyjnej WSPA do udziału w zaplanowanych szkoleniach specjalistycznych i tematycznych (przyjmowanie i weryfikacja dokumentacji składanej przez studentów)
  • Monitoring udziału ww. grup w przewidzianych formach wsparcia (bieżące sprawdzanie list obecności, dzienników zajęć, kontakt z trenerami/podwykonawcami), bieżące reagowanie na pojawiające się rezygnacje/ niedobory rekrutacyjne
  • Monitoring wskaźników
  • Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentacji projektowej
  • Obsługa systemu SL2014 (wprowadzanie do systemu danych uczestników szkoleń, pomoc w sporządzaniu wniosków o płatność)
  • Realizacja innych działań zleconych przez bezpośredniego Przełożonego w ramach projektów realizowanych w Dziale Projektów Zewnętrznych WSPA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku  Asystenta ds. projektów.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (WORD, EXCEL, MS TEAMS)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów unijnych (obsługa systemu SL2014, znajomość aktualnych wytycznych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków EFS)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwości rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach specjalistycznych, szkoleniach językowych)
  • Praca w ambitnym i dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres e-mailowy: projekty@wspa.pl. Termin przesyłania dokumentów: 10.03.2021. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż dokumenty rekrutacyjne muszą zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (Asystent ds. projektów zewnętrznych)”. Dokumenty niezawierające ww. klauzuli nie będą rozpatrywane.