Wyspa Inspiracji – Wieczorami o marketingu

W środę, 06 marca 2018 roku, w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie odbędzie się pierwszy wykład z cyklu „Wieczorami o Marketingu” w ramach projektu „Wyspa Inspiracji”. Prelegentem pierwszego wykładu będzie Mateusz Piotrowski, Communication & Marketing Manager w Virgin Mobile Polska. Temat wykładu otwartego, który poprawdzi brzmi „Marketing czy wojna? Czego dowiesz się o marketingu, pracując w telekomie”.
Uczestnictwo w wykładzie jest bezpłatne, jednak ze względów logistycznych prowadzone są zapisy przez stronę internetową. Wszyscy obecni uczestnicy wykładu otrzymają specjalne certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w wykładzie otwartym.
Wykład rozpocznie się o 18:30 w Auli 018 w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ul. Bursaki 12.
Dla najaktywniejszych uczestników wykładu przewidziano atrakcyjne upominki.

Formularz zgłoszeniowy

Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi wykladami nt. marketingu.

W celu ułatwienia nam prowadzenia procesu organizacji w/w imprezy prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie z siedzibą w Lublinie, ul. Bursaki 12, w celu organizacji wykladównt. Marketingu.

*Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

*Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.