Dietetyka

rtr

Opis kierunku

Dietetyka jest obecnie jednym z najbardziej rozwijających się kierunków. Stale rośnie liczba osób zainteresowanych tematyką zdrowia, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy studia podyplomowe o kierunku DIETETYKA.

Jeżeli uważasz, że Twoja wiedza po przebytych studiach jest zbyt ogólna i brakuje Ci odwagi, aby zacząć pracować samodzielnie w zawodzie lub jeśli po prostu interesujesz się zdrowym, racjonalnym odżywianiem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w temacie dietetyki – to ten kierunek jest dla Ciebie.

Program studiów obejmuje tematykę dietetyki klinicznej, żywienia zbiorowego, psychodietetykę jak również zagadnienia z marketingu i reklamy, pod kątem prowadzenia własnej działalności. Program studiów jest tak pełny konkretnej wiedzy, że znajdziesz tu wszystko to co powinieneś wiedzieć decydując się na pracę w zawodzie dietetyka.

Zajęcia poprowadzi wyspecjalizowana kadra wykładowców – praktyków, którzy na co dzień pracują z pacjentami w prywatnych gabinetach, szpitalach i przychodniach. Dzięki temu na naszych studiach, przekazywane informacje to nie sucha teoria z książek, lecz wiedza poparta ich wieloletnim doświadczeniem w pracy.

Nasze studia podyplomowe na kierunku dietetyka, wyróżnia też to, że trwają one 3 semestry i obejmują 222 godziny, a zajęcia prowadzone są w podwójnej formie: wykłady i ćwiczenia. 

Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do samodzielnej pracy na stanowisku dietetyka lub intendenta w placówkach żywienia zbiorowego. Zdobędziesz u nas praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz na co dzień w swojej pracy.

 

Edyta Pszkit – dietetyk, od 7 lat prowadzi indywidualne konsultacje dietetyczne, posiada kilkuletnie doświadczenie w żywieniu zbiorowym zdobyte na stanowisku dietetyka (w szpitalu) i kierownika firmy cateringowej.

Dorota Świdnik – dietetyk, pasjonat racjonalnego odżywiania. Od 2012 roku pracuje z pacjentami, prowadząc indywidualne konsultacje dietetyczne. Specjalizuje się w pracy z osobami z otyłością, insulinoopornością, PCOS. Prowadzi bloga Słodkie fajne, ale dietetyczne, na którym promuje zdrowsze zamienniki popularnych słodyczy i uczy jak świadomie zmieniać nawyki żywieniowe.