Studia on-line

rrr

Studiuj praktycznie i nowocześnie

Czym są studia on-line?

Studia on-line to studia wykorzystujące multimedialne narzędzia kształcenia. Innowacyjna platforma e-learningowa zapewni stały kontakt z prowadzącym oraz ułatwi studiowanie.
 

Gdzie znajdziesz materiały?

Wszystkie materiały do zajęć udostępniane są na platformie. Logujesz się do niej za pomocą strony internetowej. Możesz zrobić to na telefonie, laptopie czy tablecie.

 

Czy muszę pojawić się na uczelni?

Z uwagi na profil praktyczny uczelni, spotkamy się również na zjeździe! Zazwyczaj są to 3 zjazdy w ciągu semestru, trwają od 2 do 4 dni. W tym czasie zapoznajesz się z grupą, możesz zadać pytania prowadzącym zajęcia oraz zdobywasz wiedzę i umiejętności praktyczne.

Jaki dyplom otrzymam po ukończeniu studiów on-line?

Są to studia niestacjonarne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Twój program studiów jest taki sam jak program studiów niestacjonarnych, dlatego też na dyplomie po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom studenta studiów niestacjonarnych.

Dlaczego warto studiować z wykorzystaniem technik on-line na WSPA?

  • Nieograniczony dostęp do platformy i innych interaktywnych narzędzi, dzięki którym komunikujesz się z wykładowcami i kolegami z roku;

  • Przygotowane specjalnie dla Ciebie materiały, prezentacje i wystąpienia;

  • Zjazdy w dogodnych terminach;

  • Zapewniamy pomoc w obsłudze platformy – Twój opiekun odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  • Wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz nowoczesne pracownie zapewnią komfort studiowania.

  • Masz możliwość odbycia płatnych, zagranicznych praktyk.

  • Podniesiesz swoją konkurencyjność na rynku pracy.
  • Możesz pracować za granicą, a studiować w Polsce.

  • Uczelnia dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Programy naszych studiów konsultowane są z pracodawcami, co umożliwia nam kształcenie zgodne z wymaganiami, które staną przed Tobą po ukończeniu studiów. Dzięki modułom tematycznym dajemy możliwość dopasowania programu studiów do Twoich potrzeb, zainteresowań i możliwości.

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz. Chętnie na nie odpowiemy.    

Kierunki studiów

Studia licencjackie

Nauka na studiach licencjackich trwa 3 lata - 6 semestrów. Dyplom licencjata można zdobyć wybierając jeden z następujących kierunków studiów:

Studia inżynierskie

Nauka na studiach inżynierskich trwa trzy i pół roku - 7 semestrów. Dyplom inżyniera można zdobyć wybierając jeden z następujących kierunków studiów:

Studia magisterskie

Studia podyplomowe: