Platformy startowe dla nowych pomysłów

Naucz się wnioskować o dofinansowanie

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które pragną pozyskać środki z funduszy unijnych na założenie własnej działalności lub rozwój istniejącej firmy. Na szkoleniu prezentujemy założenia konkursu „Platformy startowe dla nowych pomysłów”, informujemy na jakie projekty można otrzymać wsparcie, a przede wszystkim wskazujemy, jak poprawnie przygotować wniosek aplikacyjny, zwracając jednocześnie uwagę na najczęściej popełniane przy tym błędy.

Aplikacja pomysłów na startup w ramach Platform startowych w Polsce Wschodniej

„Platformy startowe dla nowych pomysłów” to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach programu Polska Wschodnia. Pojedyncze osoby lub zespoły zgłaszają pomysły na swój biznes do wybranych Platform startowych, a następnie mają szansę uczestniczyć w rozbudowanym programie akceleracyjnym i ubiegać się nawet o 800 tys. zł bezzwrotnej dotacji.  

W ramach pilotażu projektu, zgłoszonych zostało ponad 2200 pomysłów biznesowych, z czego ponad 200 zakwalifikowało się do programu, a ponad 100 otrzymało dofinansowanie.

Nabór wniosków na wybór nowych animatorów Platform startowych rozpocznie się już w marcu, a w IV kwartale 2018 rusza nabór innowacyjnych pomysłów!

Program szkolenia (8 godz.):

  1. Założenia konkursu Platformy startowe dla nowych pomysłów.
  2. Kryteria wyboru pomysłów biznesowych.
  3. Jak przygotować wniosek aplikacyjny – warsztaty

Termin do wyboru:

27.04.2018 (godz. 10.00-17.00)

28.04.2018 (godz. 9.00-16.00)

Zapisy trwają do 13 kwietnia 2018 r.

Grupa: max. 15 uczestników

Minimalna ilość do uruchomienia szkolenia: 7 osób.

 

Cena: 190 zł.

 

Trener:

Urszula Gielniowska. Doradca biznesowy, trener, ekspert w obszarze funduszy UE. Od 12 lat zajmuje się funduszami europejskimi. Pracowała zarówno po stronie podmiotów pozyskujących dotacje, jak również po stronie urzędów i agencji rządowych przyznających dofinansowanie. Przeprowadziła ocenę merytoryczną kilkuset wniosków i biznesplanów. Jest ekspertem zewnętrznym do oceny merytorycznej wniosków w perspektywie 2014 – 2020 w programach PO WER, PO IR, PO PW oraz PO IŚ. Pracowała jako wykładowca akademicki na studiach podyplomowych i licencjackich na kierunku Europeistyka.

Prowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania dofinansowania dla firm i realizacji projektów UE. Koordynowała merytorycznie oraz występowała w charakterze prelegenta na konferencjach nt. rynku pracy, edukacji, przedsiębiorczości, rozwoju biznesu i startupów. Autorka artykułów i publikacji dotyczących funduszy unijnych.

Jako doradca biznesowy współpracuje ze startupami, przedsiębiorstwami, firmami szkoleniowymi, państwowymi i prywatnymi uczelniami oraz instytucjami otoczenia biznesu, wspierając ich w zakresie pozyskiwania dofinansowania oraz rozwoju ich działalności.

Aby wziąć udział w szkoleniu:

1. Pobierz formularz i wypełnij. Nie zapomnij wpisać terminu szkolenia

2. Dokonaj opłaty za szkolenie

3. Wyślij formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem opłaty na adres szkolenia@wspa.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przyjmujemy również zgłoszenia na szkolenia zamknięte.

Zgłoszenia i informacje:

Dla zapisania się na kurs należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. W razie finansowania uczestnictwa w szkoleniu przez pracodawcę, prosimy o wypełnienie oświadczenia o finansowaniu.

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń WSPA

ul. Bursaki 12, Lublin

pokój 100

szkolenia@wspa.pl

tel. 81 45-29-444