Praca w Ikea - Pracownik działu Logistyki

cc
cc

Pracownik działu Logistyki, IKEA Retail, Lublin (praca w wymiarze ½ lub ¾ etatu)

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O tobie:

  • jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy,
  • jesteś entuzjastycznie nastawiony/-a do pracy i współpracy z innymi osobami w zespole
  • jesteś osobą, dla której bezpieczeństwo w pracy jest bardzo ważne,
  • posiadasz umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy, aby efektywnie wykorzystywać czas, jesteś gotów do pracy we wczesnych godzinach rannych oraz na zmiany nocne,
  • Twoim atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe i doświadczenie pracy na nich.

O stanowisku:  Jako pracownik działu Logistyki będziesz odpowiedzialny za zapewnienie dostępności naszych produktów dla klientów poprzez poprawne i terminowe realizowanie zadań związanych z przepływem towaru w sklepie. Poprzez swoją pracę będziesz bezpośrednio wpływał na zapewnianie pozytywnych doświadczeń zakupowych klientów IKEA.

Główne zadania:

wspieranie działań związanych z optymalizowaniem procesu przepływu towaru w sklepie poprzez pracę w oszczędny, prosty i świadomy sposób, działanie zgodnie z zasadami inwentaryzacyjnymi i administracyjnymi inicjowanie nowych rozwiązań logistycznych, przy jednoczesnym dbaniu o optymalizację kosztów.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • program lojalnościowy Tack!
  • opiekę medyczną dla pracowników IKEA oraz ich rodzin
  • system kafeteryjny (w tym np. kartę MultiSport)
  • ubezpieczenie NWW oraz plan emerytalny
  • nagrody jubileuszowe, prezenty okolicznościowe, imprezy okolicznościowe

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Dowiedz się więcej i aplikuj na www.ikea.pl/praca lub www.rekrutacjalublin.pl

Tagi