fbpx

Praca jako programista daje szanse szybkiego rozwoju i elastycznej pracy w większym stopniu niż zawody, w których konieczna jest regularność. O tym, że warto zostać programistą świadczą perspektywy zawodowe, dobre zarobki, a także fakt, że zapotrzebowanie na osoby o takich umiejętnościach stale rośnie.

Oferujemy intensywny, kompleksowy kurs dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem – ale chcą zacząć karierę młodszego programisty. W trakcie kursu poznasz język JAVA.  Zajęcia teoretyczne staramy się ograniczać do niezbędnego minimum, gdyż chcemy abyś zdobywał wiedzę głównie podczas zajęć praktycznych. Największy nacisk kładziemy na naukę umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów. U nas nauczysz się rozwiązywania problemów technicznych jak również twórczego podejścia do programowania.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w grupach do 15 osób. Dzięki trybowi wieczorowemu nie musisz rezygnować z innych zajęć – nauki lub pracy. Z kolei w ciągu weekendu możesz robić powtórki, tym samym usystematyzować swoją wiedzę i zwiększyć efektywność nauki.

Program kursu – 40 godz.

– Środowisko Programistyczne Java

– Podstawowe elementy języka Java (między innymi: typy danych, zmienne, operatory, łańcuchy, wejście i wyjście, przepływ sterowania, tablice)

– Obiekty i klasy

– Pola i metody statyczne

– Konstruowanie obiektów

– Komentarze dokumentacyjne

– Dziedziczenie (klasy, nadklasy i podklasy)

– Interfejsy i klasy wewnętrzne

Java- kurs programowania od podstaw – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Minimalna ilość Uczestników 7 osób.

Prowadzący: Arkadiusz Gwarda

Termin:

16.05.2019 – 11.07.2019

Odpłatność za kurs : 950 zł.

Możliwość dofinansowania szkoleń w ramach projektu „Usługi rozwojowe dla MŚP w podregionie lubelskim” . Szczegółowe informacje na temat dofinansowania na studia podyplomowe dla firm i pracowników znajdują się na stronie Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego w Lublinie lub KFS MUP w Lublinie

Aby wziąć udział w szkoleniu:

1. Pobierz formularz i wypełnij. Nie zapomnij – wpisz termin szkolenia

2. Dokonaj opłaty za szkolenie

3. Wyślij formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem opłaty na adres szkolenia@wspa.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

Zgłoszenia i informacje:

Dla zapisania się na kurs należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. W razie finansowania uczestnictwa w szkoleniu przez pracodawcę, prosimy o wypełnienie oświadczenia o finansowaniu.

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń WSPA

ul. Bursaki 12, Lublin

pokój 105

szkolenia@wspa.pl

tel. 81 45-29-444

Formularz zgłoszeniowy

 
Java- kurs programowania od podstaw – Zapraszamy!