fbpx

Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace i projekty inżynierskie z informatyki

Drodzy Studenci i Absolwenci!

Mamy przyjemność poinformować, że Polskie Towarzystwo Informatyczne już po raz czwarty organizuje Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace i projekty inżynierskie z informatyki. Jest on koordynowany przez Oddział Małopolski i Oddział Podkarpacki PTI, a partnerami są Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Cyfrowa Przyszłość.

Konkurs będzie obejmował projekty i prace inżynierskie oraz prace licencjackie ocenione/obronione w okresie od 16 marca 2023 r. do 15 lipca 2024 r. Termin nadsyłania projektów i prac upływa 15 lipca 2024 r.

Wyłonienie laureatów Konkursu nastąpi na podstawie recenzji sporządzonych przez członków Komisji Konkursowej oraz powołanych recenzentów – specjalistów z branży IT, a także naukowców ze środowisk akademickich całej Polski. Wszystkie niezbędne informacje, w tym szczegóły dotyczące regulaminu Konkursu i wymogów formalnych, a także sposobu zgłaszania prac dostępne są na stronie internetowej: https://kpi.pti.org.pl/. Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody!!!

Zapraszamy do udziału!

Skip to content