fbpx

Zrzutka na rzecz podopiecznych Fundacji Sempre a Frente

Z okazji naszego jubileuszu 25-lecia, jako społeczność Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – pracownicy, absolwenci oraz przyjaciele uczelni – postanowiliśmy przekroczyć tradycyjne obchody i uczynić ten moment jeszcze bardziej znaczącym. Zdecydowaliśmy się zorganizować zrzutkę na rzecz podopiecznych Fundacji Sempre a Frente.

Dlaczego wybraliśmy właśnie tę fundację? Ponieważ dobro dzieci leży nam szczególnie na sercu. Fundacja Sempre a Frente prowadzi jedyne w województwie lubelskim Centrum Pomocy Dzieciom – specjalistyczną placówkę, która bezpłatnie pomaga dzieciom z doświadczeniem krzywdzenia, niezależnie od ich pochodzenia. Codziennie zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną, terapeutyczną, edukacyjną oraz rozwojową dzieciom i młodzieży w potrzebie. Każda przekazana złotówka pomaga w dorastaniu tych, którzy napotykają trudności. Nawet 20 zł pozwala dzieciom pójść do teatru lub na basen, a 100 zł daje nastolatkowi możliwość tygodniowego udziału w zajęciach terapeutyczno-rozwojowych.

Dlatego gorąco zachęcamy do włączenia się w naszą inicjatywę. Wasza pomoc sprawi, że dorastanie stanie się dla wielu dzieci i młodzieży choć trochę łatwiejsze. Wierzymy, że wspólnie możemy dokonać wielu wspaniałych rzeczy i uczynić 25-lecie naszej uczelni momentem prawdziwie wyjątkowym.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/j8frsb 

Skip to content