fbpx

„Salesforce od podstaw – rozwiązania, technologia, kariera” – wykład

Serdecznie zapraszamy studentów kierunku Informatyka na wykład pt. „Salesforce od podstaw – rozwiązania, technologia, kariera”. Jest on poświęcony jednej z najważniejszych platform chmurowych CRM, umożliwiającej zarządzanie relacjami z klientami, marketing, sprzedaż oraz obsługę serwisową.

 

📅 Kiedy? 16 maja 2023, godz. 10:00 – 11:30.

📌 Gdzie? Aula 018 WSPA, ul. Bursaki 12, Lublin.

 

Podczas prelekcji dowiesz się m.in.:

🔗 Czym jest Salesforce i jakie możliwości oferuje?

🔗 Jakie technologie i narzędzia są wykorzystywane w rozwiązaniach core platformy Salesforce?

🔗 Jakie są najważniejsze role i ścieżki kariery w tym obszarze?

 

Prelegenci:

Michał Wójtowicz -Technical Architekt w firmie Billennium. Posiada 10-letnie doświadczenie jako Architekt w technologii Salesforce. Od zawsze miał zamiłowanie do konstruowania różnych rzeczy, począwszy od zabaw z klockami, a kończąc na systemach informatycznych. W swojej pracy również stosuje podejście modułowe, projektując systemy od podstawowych elementów do bardziej złożonych struktur. W wolnym czasie pasjonuje się biegami długodystansowymi

Mariusz Kasprzyk – Lead Developer & Konsultant w Billennium. Developer Salesforce z ponad 8 letnim doświadczeniem. Zawsze stawia na zrozumienie problemów klienta, w celu dobrania najlepszego rozwiązania, które będzie satysfakcjonować obie strony. Prywatnie pasjonat motoryzacji. 

 

O Billennium:

To globalna firma świadcząca usługi i rozwiązania IT, działająca na rynku od 2003 r. Mają 120 zadowolonych klientów z całego świata, z sektora korporacyjnego i publicznego. Posiadają 11 oddziałów zlokalizowanych na trzech kontynentach. Billennium to ponad 1800 specjalistów. Działają w modelu follow-the-sun (24/7/365) zapewniając klientom nieprzerwane wsparcie. Firma jest także oficjalnym partnerem technologicznym: Microsoft, Google, AWS, PEGA, SAS, Salesforce, Mulesoft, i Tableau.

Skip to content