fbpx

Fotorelacja z Dnia Otwartego WSPA

Dr Maria MAzur, Rektor WSPA, Dr Małgorzata Michalska-Nakonieczna, Prorektor ds ogólnych WSPA, mgr Jacek Lis, Kanclerz WSPA

Dzień Otwarty już za nami! Cieszymy się, że mogliśmy gościć u siebie tak wielu uczniów lubelskich szkół średnich, pokazać jak pracujemy i przybliżyć ideę naszej uczelni. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Mamy nadzieję, że biorąc udział w przygotowanych przez nas warsztatach mieliście możliwość doświadczyć atmosfery i wypróbować metod kształcenia oferowanych przez naszą Uczelnię. U studentów kształcimy przede wszystkim postawy przedsiębiorcze oraz umiejętności myślenia poza schematami. WSPA odchodzi od podawczego sposobu przekazywania wiedzy, z której trudno skorzystać w praktyce, na rzecz nauczania problemowego.

Wszystkim Maturzystom życzymy sukcesów i dobrze obranych kierunków. Powodzenia i do zobaczenia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie!

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia. Sukces Dnia Otwartego to efekt pracy całego zespołu: Władz Uczelni, Dziekanów, Wykładowców, Pracowników Administracyjnych i naszych Studentów. WySPA to Ludzie. Dołącz do nas!

Skip to content