fbpx

Fotorelacja z konferencji „Systemy informatyczne wykorzystywane w logistyce i transporcie”

plakat konferencji systemy informatyczne wykorzystywane w logistyce i transporcie

31 marca, w siedzibie Wyższej Szkoły i Administracji w Lublinie odbyła się Konferencja na temat wykorzystywania systemów informatycznych w logistyce i transporcie.

Zaproszeni goście podzielili się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, nabytymi w ramach własnych doświadczeń zawodowych; uczestnicy konferencji mieli okazję poznać m.in. specyfikę i wyzwania logistyczne branży spożywczej, jak również poznać zagadnienia związane z funkcjonowaniem Systemu TMS Nawigator – wykorzystywanego w firmach transportowych. W ramach konferencji także, w kontekście systemów informatycznych, uczestnicy wysłuchali prelekcji na temat funkcjonowania Wydziałów Komunikacji w Polsce.

Konferencję rozpoczęła dr Małgorzata Michalska-Nakonieczna, Prorektor ds. ogólnych WSPA w Lublinie, a jako prelegenci wystąpili: Pan Jacek Węgorowski, Dyrektor Nagel Group oraz Pan Maciej Wolny, Prezes Marcos Bis, a także mgr Andrzej Borowski – Dziekan kierunku Finanse i Rachunkowość, mgr Paweł Dziubałko – Dziekan kierunku Transport. Konferencję moderował dr Marcin Nowak, Wykładowca WSPA w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a prelegentom za cenne informacje.


Skip to content